250 bin TL'ye araba önerisi

eftalkrts

Centipat
Daha fazla  
255 bin lira para mevcut. İlk defa araba alacağız az yakan ve masrafı olmayan araba önerirseniz çok mutlu olurum.
Benin aklımda 1.4 Honda City, 1.4 Hyundai Accent era, ve fiesta var. Bunlardan hangisini önerirsiniz veya siz olsanız ne alırdınız?
(18 yaşındayım araba az yakışıklı olsun istiyorum ama çok önemli bir etken değil.) Şimdiden teşekkür ederim.

Aslında
2014-16 1.3 Linea en azından yeni az kmli hem az yakar hem maliyeti azdır.
2014-2017 1.5 Symbol yine aynı şekilde
2015-18 301 1.6-1.5 alınabilir.
Ama sizin beğendiklerinizden Honda city tavsiyemdir.
Benim eskidende kullanmış olduğum Astra H tavsiye ederim 2008-2011
Bana hiç sorun çıkarmadı konforu iyiydi biraz çok yakardı ama lpg olduğu için sıkıntı omuyordu bendeki 1.6 atmosferik idi.
Sende 1.3 cdti veya 1.6 bakabilirsin

Aslında
2014-16 1.3 Linea en azından yeni az kmli hem az yakar hem maliyeti azdır.
2014-2017 1.5 Symbol yine aynı şekilde
2015-18 301 1.6-1.5 alınabilir.
Ama sizin beğendiklerinizden Honda City tavsiyemdir.
Benim eskidende kullanmış olduğum Astra H tavsiye ederim 2008-2011
Bana hiç sorun çıkarmadı konforu iyiydi biraz çok yakardı ama LPG olduğu için sıkıntı omuyordu bendeki 1.6 atmosferik idi.
Sende 1.3 cdti veya 1.6 bakabilirsin

Teşekkür ederim Fiat grubu bana çok güven vermiyor Renault'u da bir türlü sevemiyorum benim de aklımda Honda City var.

Teşekkür ederim Fiat grubu bana çok güven vermiyor Renault'u da bir türlü sevemiyorum benim de aklımda Honda City var.
Zaten pek sevdiğim markalar değil benimde sadece yeni oldukları için daha zor sıkıntı çıkarırlar ama ben hala size opel astraya bakmanızı tavsiye ediyorum 😊

255 bin lira para mevcut. İlk defa araba alacağız az yakan ve masrafı olmayan araba önerirseniz çok mutlu olurum.
Benin aklımda 1.4 Honda City, 1.4 Hyundai Accent era, ve fiesta var. Bunlardan hangisini önerirsiniz veya siz olsanız ne alırdınız?
(18 yaşındayım araba az yakışıklı olsun istiyorum ama çok önemli bir etken değil.) Şimdiden teşekkür ederim.
301 alabilirsiniz,az yakar ancak içi boştur.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı