250 bin TL'ye otomobil önerisi

kingofkral

Hectopat
Merhaba. Bu fiyat aralığında bir otomobil aramaktayım hedeflerim çok yüksek değil elbette bu fiyatlara göre.
Bana çürük çarık olmasın ya da sanayiden çıkmayanlardan olmasın yeterli bir de şu var babamdan büyük araba olmasın en azından yeni nesle uygun olsun.
Yeni nesil dediysem klima oto cam tutulması gibi şahin tipli araçları sevmiyorum.
200k ile 250k arası bir bütçem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bu fiyat aralığında bir otomobil aramaktayım hedeflerim çok yüksek değil elbette bu fiyatlara göre.
Bana çürük çarık olmasın ya da sanayiden çıkmayanlardan olmasın yeterli bir de şu var babamdan büyük araba olmasın en azından yeni nesle uygun olsun.
Yeni nesil dediysem klima oto cam tutulması gibi şahin tipli araçları sevmiyorum.
Bunları istiyorsan en az 500k.

Bu bütçeyle dediğiniz özellikli arabalar bulmak zor ama Tempra Tipo gibi temizinden alabilirsiniz.

Bu bütçede alacağınız arabanın belirlediğiniz kriterlere uymasının mümkünatı yok.
Anladığım kadarıyla arabadan fazla anlayan biri değilsiniz 2000 model veya daha altı araba anca alabilirsiniz bu bütçeye o arabayı da sürerken epey sorun yaşarsınız. Baskı balata yumuşaklığı ve ölü bölgeleri, vites geçişlerindeki sertlikler, motor rölantisi gibi gibi.
Kısaca ya bütçe yükseltin yada almayın.

Fiat albea

Geri
Yukarı