250 bin TL'ye otomobil önerisi

Arkadaşın isteğine uygun istediği fiyat aralığında önerilebilecek onlarca araç varken gelip saçma saçma boş yapmanızın bir mantığı yok. Bilginiz yoksa konu dışında troll konuları olabiliyor oralarda takılabilirsiniz.

Dizele asla girmeni önermem bu fiyat bandında. Atmosferik araçtan korkmaya gerek yok. Motorda tekleme sapıtma yoksa mis gibi alınır. Bu attığım örnek ilanların yanına 10K bakım bütçesi ayırırsanız A dan Z ye sıfırlarsınız aracı.

Arkadaşın isteğine uygun istediği fiyat aralığında önerilebilecek onlarca araç varken gelip saçma saçma boş yapmanızın bir mantığı yok. Bilginiz yoksa konu dışında troll konuları olabiliyor oralarda takılabilirsiniz.

Dizele asla girmeni önermem bu fiyat bandında. Atmosferik araçtan korkmaya gerek yok. Motorda tekleme sapıtma yoksa mis gibi alınır. Bu attığım örnek ilanların yanına 10K bakım bütçesi ayırırsanız A dan Z ye sıfırlarsınız aracı.
Palio weekendden uzak dur satsan satılmaz atsan atılmaz.
Eski model manuel lpg li araçlarda genelde
sorunlu olur devir dalgalanmasi mevcuttur araba stop etmeye çok müsaittir.benim önerim manuel dizel 300.000 km'yi geçmeyen modeller
Örn:
(Motoru güzeldir peugeot 1.4hdi motoru)

(Ölümsüz motorlardan tek eksiği tek kapı olması)

Merhaba. Bu fiyat aralığında bir otomobil aramaktayım hedeflerim çok yüksek değil elbette bu fiyatlara göre.
Bana çürük çarık olmasın ya da sanayiden çıkmayanlardan olmasın yeterli bir de şu var babamdan büyük araba olmasın en azından yeni nesle uygun olsun.
Yeni nesil dediysem klima oto cam tutulması gibi şahin tipli araçları sevmiyorum.
200k ile 250k arası bir bütçem var.

Klimalı oto camlı olacka şahin tipli olmayacka 😀 sen ne sanıyorsun bu fiyata alsan alsan doğan alırsın onunda temizini bulur bir süre biner sonra model yukseltirsin başka şansın yok.

250 k ya albea mi var (taksi çıkması olmayan)

Merhaba. Bu fiyat aralığında bir otomobil aramaktayım hedeflerim çok yüksek değil elbette bu fiyatlara göre.
Bana çürük çarık olmasın ya da sanayiden çıkmayanlardan olmasın yeterli bir de şu var babamdan büyük araba olmasın en azından yeni nesle uygun olsun.
Yeni nesil dediysem klima oto cam tutulması gibi şahin tipli araçları sevmiyorum.
200k ile 250k arası bir bütçem var.

O fiyata Tofaş bile zor bulunuyor hocam.

Fiat Palio, Pejo 306, eski kasa Corolla falan bulunabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı