250 CC motor tavsiyesi

darknessdestan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir süredir drift l kullanıyorum 2500k yol yaptım genel olarak şehir dışı çıkıyorum ama top Speed konusunda sıkıntı çekiyorum. 105 kesici CC yükseltmek istiyorum kendi motorumu satıp üstüne biraz daha koyup motor almak istiyorum A2 ehliyetim var beni uzun yolda ve şehir içinde üzmeyecek motor bakıyorum. F/P olursa iyi olur ve bu arada boyum 170 çok yüksek motorlar olmaz ise iyi olur. Bütçem de 145K falan, şimdiden tavsiyede bulunan arkadaşlar için teşekkür ederim.<3

Merhaba arkadaşlar, bir süredir drift l kullanıyorum 2500k yol yaptım genel olarak şehir dışı çıkıyorum ama top Speed konusunda sıkıntı çekiyorum. 105 kesici CC yükseltmek istiyorum kendi motorumu satıp üstüne biraz daha koyup motor almak istiyorum A2 ehliyetim var beni uzun yolda ve şehir içinde üzmeyecek motor bakıyorum. F/P olursa iyi olur ve bu arada boyum 170 çok yüksek motorlar olmaz ise iyi olur. Bütçem de 145K falan, şimdiden tavsiyede bulunan arkadaşlar için teşekkür ederim.<3
RS200 Bu bütçeye en iyi bu gider ve tatmin eder.

Şimdiki motorumdan 250sr'a geçmek istiyordum.10k km'de sıkıntı yaşamayanda var 2k kilometrede sorun başlayan var.O yüzden bajaj n250'ye geçmek istiyorum.

Yerine göre evet yerine göre hayır.

Senin durumun için hayır. Bütçe Dominar 250'ye yetiyor. CF Moto'ya yönelmemelisin D250 alabiliyorken. Bajaj, tecrübe ve servis konusunda CF Moto'ya ziyadesiyle fark atıyor.
Boyum 170 dominar 250 biraz yüksek ve ağır diyorlar 190 kg fln oluyormuş sorun çıkarır mı bana Mondial drift L de ayağım tam yere basıyor dizim kırılıyor onun sele boyu 780 olması lazım Dominar 250 80 diye biliyorum.

Dosya Ekleri

• boy.png
    boy.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 14

Geri
Yukarı