250 dolara envanter önerisi

Hvitstorm

Decapat
Daha fazla  
Paris 2023 kapsüllerimi sattım, 250 USD bakiyem var. AK-47, M4A1-S gibi ana silahlara olacak şekilde ve ileride değerlenme potansiyeli olan skinler önerebilir misiniz? Değerlenmese bile değerini korusun yeterli.

Yanlış bilgi
Paris 2023 kapsüllerimi sattım, 250 USD bakiyem var. AK-47, M4A1-S gibi ana silahlara olacak şekilde ve ileride değerlenme potansiyeli olan skinler önerebilir misiniz? Değerlenmese bile değerini korusun yeterli.
Siz kullandığınız için değerleri düşecektir her türlü. Amacınız parayı arttırmak ise kullanmayacağınız şeyler alın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz kullandığınız için değerleri düşecektir her türlü. Amacınız parayı arttırmak ise kullanmayacağınız şeyler alın.
Hocam demek istediğinizi tam anlamadım fakat CS2’de kullandıkça değer azalması/eskime tipi bir mantık yok. Skin kasadan nasıl çıktıysa o aşınma değerinde hep kalır.

Burası 200 Dolar. Ak 47 Redline’ı 378 liraya almıştım. 21 Dolar şuan.

IMG_0952.png

Hocam şu an fiyatı ne alemde bilmiyorum fakat M4A1-S Golden Coil önerebilirim. Eskimişini kasım ayında BynoGame’den 795’e almıştım. Ocağın ortalarında 1000’e sattım. En sonki fiyatı 1300tlydi ki daha da artacağını düşünüyorum.

hocam ak olarak imparatoriçe m4a1s için de deciminator alabilirsin muazzam duran fp skinlerdir. awp için ikililik yine aynı şekilde tam f/p

Yeni konular

Geri
Yukarı