250 lira civarı mouse önerisi

Bütçe
0-250 tl

Joseph Day

Femtopat
Daha fazla  
Birkaç gündür mouse araştırmaktayım. Şu ana kadar bulabildiğim mouselar şunlar:

Bu mouselar arasında en beğendiklerim reactor ve M55 RGB Pro. Fakat hala kesin bir sonuca varamadım. İlk başlarda Omen reactor u görmeden önce M55 RGB Pro almaya karar vermiştim. Fakat anladığım kadarıyla reactor ün sensörü yaklaşık 2 kat daha iyi ve tepkime süresi daha hızlı. Fakat yorumlarda çatlama gibi durumların çok olduğunu görünce içim rahat etmedi. Şu an alacağım fareyi en az 3 4 yıl beni götürmesi için alacağım. Eğer böyle sorunlar varsa reactor de, başka bir seçenek düşüneceğim. Ve söylemeyi unuttum, daha çok FPS türü oyunlar özellikle CS:GO ve Valorant gibi oyunlar oynayacağım o yüzden farenin ani çevirişlerde afallamaması gerek. Bugün son olarak ince hesabın Gaming gecesindeki ürünlere bakacağım eğer sağlam bir fareye güzel indirim gelmezse bu seçeneklerden birini alacağım. Bir fikir belirtirseniz sevinirim.

Birkaç gündür mouse araştırmaktayım. Şu ana kadar bulabildiğim mouselar şunlar:

Bu mouselar arasında en beğendiklerim reactor ve M55 RGB Pro. Fakat hala kesin bir sonuca varamadım. İlk başlarda Omen reactor u görmeden önce M55 RGB Pro almaya karar vermiştim. Fakat anladığım kadarıyla reactor ün sensörü yaklaşık 2 kat daha iyi ve tepkime süresi daha hızlı. Fakat yorumlarda çatlama gibi durumların çok olduğunu görünce içim rahat etmedi. Şu an alacağım fareyi en az 3 4 yıl beni götürmesi için alacağım. Eğer böyle sorunlar varsa reactor de, başka bir seçenek düşüneceğim. Ve söylemeyi unuttum, daha çok FPS türü oyunlar özellikle CS:GO ve Valorant gibi oyunlar oynayacağım o yüzden farenin ani çevirişlerde afallamaması gerek. Bugün son olarak ince hesabın Gaming gecesindeki ürünlere bakacağım eğer sağlam bir fareye güzel indirim gelmezse bu seçeneklerden birini alacağım. Bir fikir belirtirseniz sevinirim.

Zamanında o fiyata Razer Mamba T.E almıştım. Şuanda satışı vs var mı bilmiyorum ama ekosistem olarak razer çok farklı bi boyut. Tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Öncelikle FPS oyunlar oynuyorsanız kavrama tipinize göre seçim yapmanızı öneririm. Corsair M55 White RGB Pro kullanıyorum. Mouse dan gayet memnunum, PixArt PAW3327 sensörünü kullanıyor. 250 TL bandı ürünlerde güzel bir seçenek diyebilirim. Beni tek rahatsız eden tarafı simetrik yapısı sebebiyle sağ tarafta kalan fonksiyon tuşları, tuşlarda bir fonksiyon olmasa da arada yanlış tıkladığım oluyor haliyle rahatsız ediyor. Hero 16K sensörlü mouselara da bakabilirsiniz.

Zamanında o fiyata Razer Mamba T.E almıştım. Şuanda satışı vs var mı bilmiyorum ama ekosistem olarak razer çok farklı bi boyut. Tavsiye ederim.
Fiyatı uçmuş onun :D.
Bu fareyi birkaç kez gördüm fakat ısınamadım ondan dolayı listeye koymadım ama yine de teşekkürler.

Öncelikle FPS oyunlar oynuyorsanız kavrama tipinize göre seçim yapmanızı öneririm. Corsair M55 white RGB Pro kullanıyorum. Mousedan gayet memnunum, pixart PAW3327 sensörünü kullanıyor. 250 TL bandı ürünlerde güzel bir seçenek diyebilirim. Beni tek rahatsız eden tarafı simetrik yapısı sebebiyle sağ tarafta kalan fonksiyon tuşları, tuşlarda bir fonksiyon olmasa da arada yanlış tıkladığım oluyor haliyle rahatsız ediyor. Hero 16k sensörlü mouselara da bakabilirsiniz.

Evet öyle bir sıkıntısı olabileceğini fark ettim zaten. Ve kavrama şeklime dikkat ederek bakmaya çaışıyorum zaten. Eğer reactor modelini seçmezsem M55'i seçeceğim zaten. Teşekkürler cevabın için.

Sharkoon hariç hepsini görmüştüm. Sharkoon ilgimi çekti aslında güzel bir mouse a benziyor. Uzun ömürlü bir fare midir?

Geri
Yukarı