300 lira civarı fare önerisi

Thermes

Kilopat
Makaleler
61
Herkese merhaba. Elim 18 CM'den biraz uzun yani pideci küreği denen cinsten sanırım :D
Fareyi ise tam olarak resimdeki "Palm" tutuşu ile tutuyorum yani fareyi avucuma tam oturtarak kavrayarak tutuyorum.
maxresdefault.jpg

Bir yandan aklımda Mx518' var elimin boyuna uygun olması yani büyük bir fare olması ve Hero 16K sensörlü olması çok cazip. Ama görünüşü rezalet:( Ve ben biraz RGB'ye hayır demem :)
Şimdilik aklımda SteelSeries Rival 3, Corsair Harpoon RGB Pro, MSI GM 30(kendisi hakkında hiçbir fikrim yok 13Cm'ye yakın olduğu için ekledim buraya)
Fare konusunda bilgili arkadaşlardan tavsiye istiyorum, genelde COD Warzone, BF3 gibi FPS oyunları oynuyorum. Elimin boyutu ve tutuş şeklime göre fare tavsiyesi istiyorum sizlerden :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Elim 18 Cm'den biraz uzun yani pideci küreği denen cinsten sanırım :D
fareyi ise tam olarak resimdeki "palm" tutuşu ile tutuyorum yani fareyi avucuma tam oturtarak kavrayarak tutuyorum.
Eki Görüntüle 934314

Bir yandan aklımda MX518' var elimin boyuna uygun olması yani büyük bir fare olması ve Hero 16k sensörlü olması çok cazip. Ama görünüşü rezalet:( ve ben biraz RGB'ye hayır demem :)
şimdilik aklımda SteelSeries Rival 3, Corsair Harpoon RGB Pro, MSI GM 30(kendisi hakkında hiçbir fikrim yok 13Cm'ye yakın olduğu için ekledim buraya)
Fare konusunda bilgili arkadaşlardan tavsiye istiyorum, genelde CoD Warzone, BF3 gibi FPS oyunları oynuyorum. Elimin boyutu ve tutuş şeklime göre fare tavsiyesi istiyorum sizlerden :)

MX518 kullanıyorum gerçekten çok iyi bir mouse.

Herkese merhaba. Elim 18 CM'den biraz uzun yani pideci küreği denen cinsten sanırım :D
Fareyi ise tam olarak resimdeki "Palm" tutuşu ile tutuyorum yani fareyi avucuma tam oturtarak kavrayarak tutuyorum.
Eki Görüntüle 934314

Bir yandan aklımda Mx518' var elimin boyuna uygun olması yani büyük bir fare olması ve Hero 16K sensörlü olması çok cazip. Ama görünüşü rezalet:( Ve ben biraz RGB'ye hayır demem :)
Şimdilik aklımda SteelSeries Rival 3, Corsair Harpoon RGB Pro, MSI GM 30(kendisi hakkında hiçbir fikrim yok 13Cm'ye yakın olduğu için ekledim buraya)
Fare konusunda bilgili arkadaşlardan tavsiye istiyorum, genelde COD Warzone, BF3 gibi FPS oyunları oynuyorum. Elimin boyutu ve tutuş şeklime göre fare tavsiyesi istiyorum sizlerden :)
Senin için en iyi seçenek.

Aliexpress'ten G304 öneririm:

Aliexpress'ten G304 öneririm:

İyi öneri, benim de önerimdir ama 19 cm ele G304 çok zor. Oturmaz yani.

Eki Görüntüle 934314

Rival 3 kullanmaktayım ve çok memnunum. Ancak küçük bir mouse. Elinize kesinlikle oturmayacaktır.

Geri
Yukarı