250 TL civarı mouse önerisi

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
SonOyuncu oynuyorken bir anda mouse kırıldı ve nedenini hala anlamadım. Abanmıyordum da, 3 yıllık farem gitti. Logitech G102 düşünüyorum bakındım biraz, mouse önerilerinizi bekliyorum ve ayrıca Amazon Prime'ım var, kampanyalı varsa atabilirsiniz.

Az daha bütçe artarsa:

G102 berbat bir fare ve asla önermiyorum.

Hocam Logitech G102 iyidir f/p'dir ama sensörü gerçekten çok eski. Benim için çok önemli olmadığı için kullanıyorum ama orası ayrı.

@GalaxySal450 niye beğenmedim attınız hocam? Kendimde kullanıyorum bu mouseu ama babamın malı da olsa ölümüne savunacak kadar fanatiği de değilim. Sensörü fiyatına göre kötü bunun aksini iddia edemezsiniz.

Minecraft gibi oyunlar için Logitech g300 veya g300s alabilirsiniz. Veya bir kaç daha mouse önerebilirim, linklerini bırakıyorum bakabilirsiniz. Gamepower Bane Mouse Oyuncu Optik USB Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol https://www.hepsiburada.com/asus-tu...uncu-mouse-p-HBV00000PYCNN?magaza=Hepsiburada

Az daha bütçe artarsa:

G102 berbat bir fare ve asla önermiyorum.

Şimdi gördüm hocam yorumunuzu ben sensörünün iyi olduğunu savunuyorsunuz sandım. Ama benle aynı fikirde olmanıza rağmen neden beğenmedim attınız. Bende g102 almamasını söyledim

Şimdi gördüm hocam yorumunuzu ben sensörünün iyi olduğunu savunuyorsunuz sandım. Ama benle aynı fikirde olmanıza rağmen neden beğenmedim attınız. Bende g102 almamasını söyledim
İyidir, F/P'dir demiştiniz. Tek sorunu sensörü değil ayrıca.

İyidir, F/P'dir demiştiniz. Tek sorunu sensörü değil ayrıca.
Malzeme kalitesi fiyatındaki mouselara göre daha iyi. Bir çoğu kişi rahat olmadığını söylese de eli küçük kişiler için uygun. Tasarım olarak da güzel duruyor. Bence iyi bir mouse sensörü dışında. Zaten arkadaşım attığı konuda da 2 sebep gösteriyorlar biri sensör diğeri rahatlık ama bence rahat.

Geri
Yukarı