250 Liraya Kasa Tavsiyesi

Soğutma konusunda pişman olmazsın, ama malzeme kalitesini bilemem. Gerçi bu fiyata da daha iyisi olmaz herhalde. 200 250 Lira'lık Corsair kasalarda ne varsa bunda da var hem de PSU dahil.

Hocam bu kasa baya bi hoşuma gitti, z3 plus+600w alıcak param yok. Bunu almayı tercih edicem, sizce pişman olurmuyum.

Benim de son tercihim bu kasa. PSU 80+ Bronze sertifikalı diyorlar. Ben bu ayın 29'unda alacağım eğer benden sonra alacak olursan özel mesaj yoluyla ulaşıp sorabilirsin :)

Benim de son tercihim bu kasa. PSU 80+ Bronze sertifikalı diyorlar. Ben bu ayın 29'unda alacağım eğer benden sonra alacak olursan özel mesaj yoluyla ulaşıp sorabilirsin :)
Ben alırsam 29'undan önce alırım heralde, z3 plusa 360 tl veremem.

Soğutma konusunda pişman olmazsın, ama malzeme kalitesini bilemem. Gerçi bu fiyata da daha iyisi olmaz herhalde. 200 250 Lira'lık Corsair kasalarda ne varsa bunda da var hem de PSU dahil.
Tabiki, 250 tl veripte üst düzey kasa beklemek biraz saçma olur. :D

Ben alırsam 29'undan önce alırım heralde, z3 plusa 360 tl veremem.

Tabiki, 250 tl veripte üst düzey kasa beklemek biraz saçma olur. :D

O zaman almadan önce sana bir mesaj atarım. Tabi 2-3 günde ne kadar bilgi sahibi olunursa artık :)

Benim de ilk tercihim Xigmatek asgard 381 olacak. Eğer stoklarında yoksa Everest rhino 432 alacağım mecbur :)

Yardımlarınız için ayrıca teşekkürler @klink @Buğra tulpar

Thermaltake versa 2 500w psu, f12 kanalından 432 wat yeter.

Versa 2'ye 290 lira vermek yerine 330 liraya zalman z3 plus 600W alırım daha mantıklı :) Hem bana 432 watt gereksiz önemli olan akım koruması ve eğer olursa 80+ sertifikası. Dediğim gibi ilk tercihim xigmatek asgard 381 eğer yoksa Everst Rhino. Yine de cevabın için teşekkürler :)

Bütçeyi 40 TL kadar aşıyor. Hep dolar yüzünden :)

COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE MidT ATX USB 3.0 SİYAH KASA

Not: İlk mesajında belirtseydin keşke güç kaynağı dahil diye. Üsttekinden yok güç kaynağı. :)

Özür dilerim benim hatam belirtmeliydim ilk mesajda. Ayrıca bu kasaya 5 lira para vermem estetik olarak hiç hoş görünmüyor bence :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı