250 TL 2+1 Speaker Önerisi

NooPlayer

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi 2+1 arayışındayım. Müzik dinleyeceğim için bass odaklı olmasını istiyorum. Odada kullanacağım ve oda 15 metrekare. Creative SBS A250 düşünüyorum ama daha iyi düşündüğünüz marka ve ürün varsa yazmanız iyi olur. Bu arada fiyat gerçekten maksimum 250TL. 1TL bile çıkamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası yanlış yazdığımı fark ettim... Bilgisayarda da kullanacağım. 2+1 ondan istedim. Teşekkür ederim yine de. Şimdi düzenliyorum.
Başlıkta belirttiğim gibi 2+1 arayışındayım. Müzik dinleyeceğim için bass odaklı olmasını istiyorum. Odada kullanacağım ve oda 15 metrekare. Creative SBS A250 düşünüyorum ama daha iyi düşündüğünüz marka ve ürün varsa yazmanız iyi olur. Bu arada fiyat gerçekten maksimum 250TL. 1TL bile çıkamam.
Devrik cümle kurmuşum. Genelde müzik için kullanacağım. PC de de kulanmak istediğim için 2+1 istiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı