250 TL 5 GHz Router önerisi

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Selamlar. 200 Mbit / 10 Mbit internet kullanıyorum. Nokia G-2426G-A modemim var. Salonda TV falan istediğim kadar hızlı internete bağlanmıyor. Router arıyorum. Mercusys AC10 buldum 260 TL civarına. Nasıldır?

@Mithat Berhan

Hocam fiyatı bayağı uygun gibi geldi. Yazılımı nasıldır? Bir de bunu ana modem olarak kullanmak için Superonline fiber şifresi gerekiyor değil mi?
FTTB veya FTTH kullanıyorsanız kullanıcı adı ve şifresini öğrendikten sonra cihaz alın. Bazen SOL vermiyor veya sorun çıkartabiliyor.

FTTB veya FTTH kullanıyorsanız kullanıcı adı ve şifresini öğrendikten sonra cihaz alın. Bazen SOL vermiyor veya sorun çıkartabiliyor.
Hocam SOL'a hiç sormadım vermiyorlardır diye. Kendim öğrenmeye çalıştım ancak cihazımda şifreyi öğrenemiyorum. Şifre öğrenme yöntemlerinde WAN portuna takıyorlar ama bende yok.

Avrupa'da satılan Xiaomi routerlarının yazılımı kötü değil miydi hocam? Bir de maalesef bütçemi artıramıyorum şu an.
Valla hocam ben 1 aydır kullanıyorum 2 tane mesh modunda hiç sorun yaşamadım. Arayüzü de güzel bence kullanışlı.
(3 aydır tek kullanıyordum, 1 ay önce ikinciyi aldım mesh yaptım)

Geri
Yukarı