250 TL bilgisayar için koltuk onerisi

Bu tur koltuklar daha mi rahat diyorsunuz hocam?
Bağımsız bel ayarı ve kafa desteği varsa evet rahattır.

Rahatlık aradığınızdan eminseniz önermiyorum çünkü bağımsız bel desteği yok :) Bir süre sonra sıkacaktır sizi.
Kendini bir otobüste hayal et, sırt desteğini arkaya yaslayamadan kaç saat gidebilirsin? Kafanı yaslasan bile sabit kalır mı dik konumdayken?
Siz hem ihtişamlı hem de rahat olsun istiyorsunuz ancak ikisi bir arada +500'lerde bulursunuz ancak

Bağımsız bel ayarı ve kafa desteği varsa evet rahattır.

Rahatlık aradığınızdan eminseniz önermiyorum çünkü bağımsız bel desteği yok :) Bir süre sonra sıkacaktır sizi.
Kendini bir otobüste hayal et, sırt desteğini arkaya yaslayamadan kaç saat gidebilirsin? Kafanı yaslasan bile sabit kalır mı dik konumdayken?
Siz hem ihtişamlı hem de rahat olsun istiyorsunuz ancak ikisi bir arada +500'lerde bulursunuz ancak
İhtişam değil aradığım hocam, benim aradığım şey arkama yaslandığımda film izlerken falan onu da yatırabileyim, oyun oynarken sabitleyebileyim. Normal kullanımda da kafa, oturduğumuz bölümün ve tabii ki belin rahat olduğu bir koltuk. :)

Attığınız linktekine baktım, unutmuşum onu ben. :D MobilyAdresi güvenilir midir?

İhtişam değil aradığım hocam, benim aradığım şey arkama yaslandığımda film izlerken falan onu da yatırabileyim, oyun oynarken sabitleyebileyim. Normal kullanımda da kafa, oturduğumuz bölümün ve tabii ki belin rahat olduğu bir koltuk. :)

Attığınız linktekine baktım, unutmuşum onu ben. :D MobilyAdresi güvenilir midir?
Evet güvenilir, resmi sitesinden de sipariş verebilirsin eğer daha ucuz ise.

Koltukta rahatlığı sağlayan şey öncelikle ayarlamalardır arkadaşlar. O veya bu turizmin otobüs koltukları da aşırı rahattır ilk oturduğunuzda ancak 2 saatten sonra yerinizde kıpırdanmaya başlarsınız rahatsızlık duyduğunuz için.

Bütçe olmayınca ofis koltuğu öneriyoruz mecburen :) En düşük bütçe ile alabileceğiniz ve rahat edeceğiniz koltuk da böyle olur : D750 Fileli Yönetici Koltuğu, Ofis Koltuğu, Müdür Koltuğu
Eğer çok kiloluysanız paraya kıyıp daha sağlam bir model alın. Bu koltukta 100 kiloluk bir cüsse arkaya yaslanırsa zorlar doğal olarak aleti :D

Evet güvenilir, resmi sitesinden de sipariş verebilirsin eğer daha ucuz ise.

Koltukta rahatlığı sağlayan şey öncelikle ayarlamalardır arkadaşlar. O veya bu turizmin otobüs koltukları da aşırı rahattır ilk oturduğunuzda ancak 2 saatten sonra yerinizde kıpırdanmaya başlarsınız rahatsızlık duyduğunuz için.

Bütçe olmayınca ofis koltuğu öneriyoruz mecburen :) En düşük bütçe ile alabileceğiniz ve rahat edeceğiniz koltuk da böyle olur : D750 Fileli Yönetici Koltuğu, Ofis Koltuğu, Müdür Koltuğu
Eğer çok kiloluysanız paraya kıyıp daha sağlam bir model alın. Bu koltukta 100 kiloluk bir cüsse arkaya yaslanırsa zorlar doğal olarak aleti :D
75kiloyum hocam bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bütçe olarak da ben 400'e çıkabilirim benim için ilk paylaştığınız linkteki ürün gayet makul. Benim bulduğum üründe beni tek endişelendiren şey deri olması ve yaz ayında terletmesi idi ancak siz illumine ettiniz beni. :D Güvenilir diyorsanız en uygun zamanda siparişini veririm artık. :)

Gerçekçi konuşacağım, hayatın gerçeklerini yüzüne vuracağım birazdan sıkı dur :)
Bu nirvana seviyesinde ayarlamalara sahip ihtişamlı deri yönetici koltukları odasında 7/24 klima çalışan abiler - amcalar için. Yani o adamın poposunun fizyolojik açıdan bizim popomuzdan bir farkı yok :) İkisi de aynı davranışları sergiliyor :)

Sen gidip de deri koltuğu, serinlemek için camların açıldığı bir evde kullanacağın için yaz aylarında sorun yaşayacaksın. Senin linkini attığın koltukta koltuğu arkaya da yaslayamayınca içten içe kudurmaya başlayacaksın o sıcağın altında :) Benim aldığım ferrari model koltukta bel ve popo kısmı tamamen gözenekli süngerimsi yapıda, yazın terleme yapmıyor mümkün mertebe.

Eğer yazılım ile uğraşmıyor, bilgisayarda çok uzun süreler vakit geçirmiyorsanız ve tasarım sizin için önemliyse bunu alın : Adore Max Office Racing Yönetici Koltuğu Siyah Gri Fiyatı
Kalite olarak da memnu kalırsınız, fiyatının sebebi de zaten nispeten kalitesi. Yinede aşırı yoğun kullanımda 1 seneden sonra ufak tefek "Ben gidiyorum" demeler başlar :)

Orta düzey bütçem var ancak millete şekil yapmak gibi bir hevesim yok derseniz (640TL): Adore Manager Techno File Sırtlı Yönetici Koltuğu Fiyatı

Aynı amaç ancak 500TL bütçem var : Sarraf Yönetici Koltuk - Siyah Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Nispeten uygun fiyatlı : Bürosim Ofis Koltuğu Yönetici Koltuğu Makam Koltuğu Boğa Fiyatı

D750 Fileli Yönetici Koltuğu, Ofis Koltuğu, Müdür Koltuğu : Bundan da ucuza beklemeyin, kol destekleri bile rahatsız etmeye başlar bundan sonrasında :) Pişman olursunuz aldığınıza.
Kilo desteğini bilmiyorum ancak 75'e kadar hiçbir sorun olmaması gerekir.

Param var, az konuş beni uğraştırma diyorsanız : Genidia 10604 Makam Koltuğu Açık Krem Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Ve unutmadan, yönetici koltuklarında bile fiyatları inanılmaz ötesi şişirdiler arkadaşlar. Porsche model koltuğu 400TL'ye satıyorlardı, olmuş 750. Allah aşkına nasıl bir soygundur bu, yerli firma olacak bir de.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı