250 TL Bluetooth kulaklık Önerisi

Günlük işlere yeterli mi? Mikrofon kalitesi tatmin etti mi? Kısa bir değerlendirme yaparsan sevinirim hocam.

Hocam kulak ve ağız uzak olduğu için sesin az gidiyor ama net gidiyor seslerde sadece tiz beni rahatsız etti rap dinlediğim için onu kıstım ve 4/4'lük olmuştu dışarıdan ses almıyor ve vermiyor benim için çok önemli bir özellikti.

Xiaomi Redmi Airdots kulaklık kullandım, ses kalitesi bana göre güzeldi, bir de dış ortamın sesini bayağı baskılıyordu kulak tıpası takmış gibi. Fiyatı da iyiydi fakat geçen hafta bozuldu. Elimde herhangi bir fatura, garanti belgesi de yok. Yenisini almak istiyorum.
Aynı modeli yine almaya cesaret edemiyorum, sadece 1 sene dayandı.
Fiyatı çok fazla olmayan (250 Max), yukarıda belirttiğim gibi dış ortamın sesini baskılayan, kalitesi de ortalama olan Bluetooth kulaklık önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler şimdiden.
Bir de farklı modelleri var mı? Pek bilgim yok fakat kulağın içine giren tipten arıyorum, ucunda silikon gibi madde olanından.
Xiaomi Redmi Airdots bendede 1 sene sonra problem çıkarmaya başladı. Durup dururken sol taraftan ses gelmemeye başladı. Daha yere bile düşmemesine rağmen. Garantiye gönderdim sol kulaklığı tamamen değiştirmişler ama yine de belli bir ses seviyesinin üstünde cızırtı yapıyor. Bende yeni bir tane farklı bir ürün almak istiyorum. O yüzden konuyu takipteyim.

Xiaomi Redmi Airdots bendede 1 sene sonra problem çıkarmaya başladı. Durup dururken sol taraftan ses gelmemeye başladı. Daha yere bile düşmemesine rağmen. Garantiye gönderdim sol kulaklığı tamamen değiştirmişler ama yine de belli bir ses seviyesinin üstünde cızırtı yapıyor. Bende yeni bir tane farklı bir ürün almak istiyorum. O yüzden konuyu takipteyim.
Bende ki basic olanıydı şimdi basic 2 siparişi verdim Xiaomi'nin kendi sitesinden, yine bozulursa enayi gibi olacağım biraz ama olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı