250 TL civarında kablosuz kulak içi kulaklık tavsiyesi

burakspy

Femtopat
Daha fazla  
250 TL civarında kablosuz kulaklık önerir misiniz? Şu anda aklımda olanlar bunlar.

Kablosuz kulaklığı oyun oynamak için değil, günlük kullanım için istiyorum. Yani sosyal medyada takılmak ve müzik dinlemek için. AirPods Pro super copy olan ürünü çok tavsiye etmişler, fakat gürültü engelleme özelliği oldu için K55e yönelmek istiyorum fakat ara ara kötü yorumlar var. Pil ömrü uzun olsun ve sesi iyi iletsin yeter benjm için, önerileriniz var mıdır? Mümkünse maximum 250 TL olsun. Ayriyetten Üstteki ürünleri yorumlayıp fikirlerinizi iletirseniz sevinirim

Son düzenleme:
Kullanıyorum, memnunum:

Hocam şarjı tek dolumda kaç saat dayanıyor? Bassları ve tizleri iyi mi?

Hocam şarjı tek dolumda kaç saat dayanıyor? Bassları ve tizleri iyi mi?
Ses kalitesi olarak aman aman bi şey beklemeyin, bassları düşük. Ama dandik bi sesi de yok, . Bataryası baya iyi. 7-8 saat dayanıyor kulaklıklar. 3 kere de kutusu şarj edebiliyor kulaklıkları. 2-3 hafta şarja takmama gerek kalmadan kullanabiliyorum. Bi tek mikrofonunu deneyimleyemedim, 5 aydır kullanıyorum. Bi kere bile kulaklığı kullanırken aranmadım. Ses kaydedici veya Whatsapp'ta ses atarken de telefondaki mikrofonu kullanıyor, nedenini anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı