250 TL Çok Tuşlu Mouse Önerisi

M910 sensör olarak gayet iyi, malzeme kalitesine bir şey diyemiyeceğim çünkü kullanmadım ve kullanan tanıdığım yok. Titanoboa2'ye bakabilirsin Hepsiburada'da 270 TL, tırtıklı yüzeyleri mevcut, sensörü iyi ve tuş sayısı fazla.

Birkaç gündür araştırıyorum. Bütçeyi biraz daha arttırıp 300 TL civarına çıktık. Corsair M55 modeline baktım fakat sağ elimle mouse kullanıyorum ve mouseun sağdaki tuşları beni rahat ettirir mi emin olamadım. Bir de fazla detaylı inceleme de bulamadım. Kaliteli mi değil mi veya o fiyat bandında tuş sayısı minimum 8 olan başka mouse var mı bilmiyorum. Var mı önerebilecekleriniz?

Birkaç gündür araştırıyorum. Bütçeyi biraz daha arttırıp 300 TL civarına çıktık. Corsair M55 modeline baktım fakat sağ elimle mouse kullanıyorum ve mouseun sağdaki tuşları beni rahat ettirir mi emin olamadım. Bir de fazla detaylı inceleme de bulamadım. Kaliteli mi değil mi veya o fiyat bandında tuş sayısı minimum 8 olan başka mouse var mı bilmiyorum. Var mı önerebilecekleriniz?
Corsair M55 gayet kaliteli bir modeldir, eğer fareyi pençe şeklinde tutuyorsanız sağ bölümdeki tuşlar rahatsız etmez.

Corsair M55 gayet kaliteli bir modeldir, eğer fareyi pençe şeklinde tutuyorsanız sağ bölümdeki tuşlar rahatsız etmez.
Genelde palm olarak tutuyorum. Bazen fingertip olarak tutuğumu da farkediyorum. G402 300-350 bandında bulunabiliyor. Sizce nasıl? Eski bir mouse olması aklımda şüphe uyandırıyor.
3 yıldır Gamepower kullanıyorum. Duvara fırlatmasam çalışıyordu. İçindeki Switch ve sensöre bakın marka çok önemli değil bence.
Elektronik işi şans işi gerçekten, emin olamıyorum bütçeyi arttırmışken biraz daha iyi olabilir diye düşünüyorum

Geri
Yukarı