250 TL CS:GO Bıçak önerisi

hazarK

Decapat
Öncelikle yaşım 20 ve oyuna para yatırmıycam. Bunları baştan söylüyorum ki oyuna para yatırma başka şeylere harca diyenler olacak. Bilenleriniz vardır PUBG diye bir oyun bir aralar oyundaki kasa fiyatları çok fazlaydı. Yeni kasalar 20 liradan 50 liradan falan başlardı 1 yıl veya daha fazla hem keyfine oynadım hem de para kastım şu an 250 civarı oldu. 240 falan envanteri satsam 250 olur ve 250'ye kadar bıçak önerisi istiyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende huntsman rust coata baktım daha demin ne dersin stained mı rust coat mı, aklımın diğer bir yanında da kancalı bıçaklar var case hardened la crimson web
Bana kalırsa Huntsman Knife | Stained (MW). Yarın ben de alacağım zaten. Kancalı Bıçağa gelirsek bu bıçağı nedense hiç sevmiyorum. Avcı Bıçağı ve M9 Bayonet favorim.

PUBG'den kasa satarak biriktirdiğim paralarla bıçak almaya karar verdim. 250 TL'ye aklımda avcı bıçağı pas kaplı, gizli şehir bulunmakta. 250 TL'ye kadar önerdiğiniz bir bıçak varsa önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı