250 TL FPS Oyunları için mouse ve mousepad önerisi

Alphi53

Hectopat
5 Yıldır G300S kullanıyorum. 3. yılından sonra sol ve sağ Click'leri bozuldu taş gibi oldu basılmıyor. Bu sebepten G5 tuşuna sol tık G7 tuşuna sağ tık atadım. Minik tuşlar yüzünden oynadığım oyunların etkilendiğini düşünmeye başladım. İki tane fare gözüme çarptı. Biri Logitech G102 diğeri de SteelSeries Rival 3. Alacağım fare için bir de mousepad alacağım ama Rival 3 + mousepad biraz pahalı oluyor. Logitech tarafında ise çift tıklama veya basmama gibi sorunlar var. 250TL'ye kadar fare + mousepad için ne alabilirim?

El ölçülerim - 18cm uzunluk, 9cm genişlik.
Oynadığım oyunlar: Valorant, CS:GO, R6
Tutuş şeklim: Claw

Logitech G102 + Mousepad - 229TL

Son düzenleyen: Moderatör:
5 Yıldır G300S kullanıyorum. 3. yılından sonra sol ve sağ Click'leri bozuldu taş gibi oldu basılmıyor. Bu sebepten G5 tuşuna sol tık G7 tuşuna sağ tık atadım. Minik tuşlar yüzünden oynadığım oyunların etkilendiğini düşünmeye başladım. İki tane fare gözüme çarptı. Biri Logitech G102 diğeri de SteelSeries Rival 3. alacağım fare için bir de mousepad alacağım ama Rival 3 + mousepad biraz pahalı oluyor. Logitech tarafında ise çift tıklama veya basmama gibi sorunlar var. 250TL'ye kadar fare + mousepad için ne alabilirim?

El ölçülerim - 18cm uzunluk, 9cm genişlik.
Oynadığım oyunlar: Valorant, CS:GO, R6.
Tutuş şeklim: Claw.

Logitech G102 + Mousepad - 229TL

G300S'i iyi buluyorum kullanmışssanız da aynısını tekrar almanızı öneririm.

Geri
Yukarı