250 TL gamepad önerisi

senturk19

Hectopat
Merhaba arkadaşlar 250, maksimum 300 liraya kadar gamepad önerebilir misiniz? Mümkünse kullanım deneyimi olan arkadaşlar. Normalde kullandığım gamepad Monster Pusat idi 3 ay önce sinirlenip duvara çarpana kadar çok da memnun idim, ancak yeniden Monster almak istemiyorum. En büyük sebebi ise kontrol şeması değişmiş. Ben Xbox tarzı kola alışığım ve PS tarzına geçmek istemiyorum, bu sebeple 2 ay önce AliExpress üzerinden GameSir T4 Pro siparişi verdim. Gamepad ile ilgili çok olumlu geri dönüşler vardı, ben de ona aldandım ama Çin'den gelen ürün risk taşıyor tabii. Gamepad 1 ay çok güzel çalıştı, çok da memnundum ancak şu sıralar analog tuşları düzgün çalışmıyor. Örnek verecek olursam oyunda karakteri yürütürken birden sanki elimi çekmişim gibi tık duruveriyor ya da sağ analogda kamerayı döndürürken aynı şekilde onun haricinde hiç sıkıntı olmasa da bu özellikle benim gibi Souls delisi biri için büyük sıkıntı. Ara sıra dahi olsa özellikle boss dövüşü sırasında bir anlığına gamepadin tepki vermeyi kesmesi çok büyük sıkıntı.

Özetlersek Türkiye garantili alabileceğim, dongle ile bağlantı yapabileceğim Xbox tarzı bir gamepad arıyorum, önerilerinizi bekliyorum bütçe el verse tabii gidip direkt orijinal Xbox kol alırdım ancak günümüzde fiyatlar malum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı