250 TL Gamer Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar adam internetten sipariş veremeyeceğini söylüyor sizde amazon zocco gibi sitelerden alabileceğini söylüyorsunuz :D
Benim önerilerim :
Asus Cerberus
Ucuza bulursan Siberia V3
Razer Kraken USB
Strix 2.0 var bir kaç arkadaşımda kullanıyor pek beğendiklerini söyleyemem
Hyperx Cloud 2 var media markta varmış 286 lira beğenilen bir ürün

Açıkcası bende 250 lira civarında oyuncu kulaklıgı istiyorum ve karar veremedim. Bana Razer Kraken USBden çok Hyperx yakın geldi baktımda gold,teknosa ve dr'de de bulunuyor.
Bende hazır konu güncelken buraya parkediyim. Bende elden almak istiyorum,parayı babamdan alıcagımdan babamında internete bakış açısı farklı olduğundan mağzada olan ürünler üstünden tavsiyelerinizi bende bekliyorum

Son düzenleme:
Arkadaşlar adam internetten sipariş veremeyeceğini söylüyor sizde amazon zocco gibi sitelerden alabileceğini söylüyorsunuz :D
Benim önerilerim :
Asus Cerberus
Ucuza bulursan Siberia V3
Razer Kraken USB
Strix 2.0 var bir kaç arkadaşımda kullanıyor pek beğendiklerini söyleyemem
Hyperx Cloud 2 var media markta varmış 286 lira beğenilen bir ürün

Açıkcası bende 250 lira civarında oyuncu kulaklıgı istiyorum ve karar veremedim. Bana Razer Kraken USBden çok Hyperx yakın geldi baktımda gold,teknosa ve dr'de de bulunuyor.
Bende hazır konu güncelken buraya parkediyim. Bende elden almak istiyorum,parayı babamdan alıcagımdan babamında internete bakış açısı farklı olduğundan mağzada olan ürünler üstünden tavsiyelerinizi bende bekliyorum

İnternetten sipariş vermek herzaman avantajlıdır, sırf internetten veremeyeceği için daha düşük bir ürünü aynı fiyata alacak.

Kullanan fazla memnun olmuyormuş birde streo kulaklık olması 80db olması fiyatının hakkını vermiyor bence hyperx cloud 2 siparişi verdim v3 prismle arasında kalmıştım herkes hyperx cloud 2 den memnunmuş

Cloud 2 ses yalıtımı açısından nasıl ?
Sanki kulağı kaplayacak kadar büyük değil gibi.
Kulaklık 20 desibel ses yalıtıyor. Kulaklık bugün akşam saatlerinde elime geçecek, deneyimlerimi sizle paylaşabilirim.

Padleri yeterince büyük bir kulaklık. Rahat, ses kalitesi ve ses yalıtımı başarılı. Tavsiye ederim.

Birkaç gündür kulaklığı kullanıyorum. Kulaklığın kutu içeriği zengin. Malzeme kalitesi iyi. Sesi yalıtıyor fakat bu yüzden kendi sesimin yüksekliğini ayarlayamıyorum. Ses kalitesi güzel ve rahat bir kulaklık. Youtube'den 7.1 sesler açtım fakat 7.1'i çok başarılı bulmadım. Genel olarak iyi bir kulaklık.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı