250 TL hoparlör önerisi

Tayfun Bora

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 SUPER
i7-9700K
16GB 3200MHZ RAM
ASUS ROG STRIX Z390-F GAMING
SAMSUNG EVO 860 500GB M2 SSD
650W PSU
Merhaba başlıktaki fiyat civarında veya az üstünde ortalama kasaya USB ile bağlayabileceğim bir speaker bakıyorum, önerilerinizi bekliyorum.

Mikadonun kırmızı hoparlörleri var çok sağlam hoparlördür evde Full sese alınca duvarları titretiyordu.
Linkini bulursam atarım.
Buldum hiç düşünme bunu al. Tam fiyat performans 3 seneye yakındır kullanıyorum hala taş gibi

Mikadonun kırmızı hoparlörleri var çok sağlam hoparlördür evde Full sese alınca duvarları titretiyordu.
Linkini bulursam atarım.
Buldum hiç düşünme bunu al. Tam fiyat performans 3 seneye yakındır kullanıyorum hala taş gibi.

Torima IÅıklı Bilgisayar Hoparlörü 1+1 Ses Sistemi 3.5mm Jack GiriÅli Multimedia Usb Speaker D-04 Fiyatı, Yorumları - Trendyol bundan iyi midir hocam ona göre sizinkini alayım.

Linkini bulursam atarım.
Buldum hiç düşünme bunu al. Tam fiyat performans 3 seneye yakındır kullanıyorum hala taş gibi.

Kargo fiyatı da varmış 300'ü geçiyor.

Vallahi bilmiyorum daha önce torimanın kulaklığını almıştım 2 senedir sıkıntısız. Hoparlörüde kulaklığı gibi sağlamsa onu da alabilirsin ama benim attığımın kabloları falanda uzun ve sağlam. Rahat edersin diye düşünüyorum. Diğer sitelere bak 500'den aşağı yok ben zamanında 70 TL'ye almıştım 2020 de olabilir tam hatırlamıyorum. Ama ses kalitesi çok memnun eder. Alınca görürsün zaten sesi Full'e camlar duvarlar titriyor evde.

Yeni konular

Geri
Yukarı