250 TL kablosuz router önerisi

Garfield™

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Uyku Gurmesi
150-250 TL arası bir router ihtiyacım var.

Ev 75 m2, modem çocuğun odasında, Wi-Fi mutfakta çekmiyor, mutfak ve modemin olduğu oda birbirine en uzak nokta. Wi-Fi çekim gücünü artırmak için nasıl bir ürün almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
10m diyor çekim gücü, bana yeterli olur mu sizce? ev 75m2 duvarlar fazla olduğu için sorun yaşıyorum. 9m alan içinde duvar olsa da iş görür mü acaba?
Kim diyor? Routerların kablosuz çekim gücü verileri açık alanlar için verilir sadece. O da bir kaç yüz metre olur genelde. Kapalı alandaki çevresel faktörleri öngörmek zor. Arada sinyali engelleyen cihazlar varsa bozar sinyali. Ancak ev içinde çok istisna bir durum olmadığı sürece 10 metreye rahatlıkla ulaştırır sinyali.

Sizin kullanım amacınız nedir? Sadece tarayıcı üzerinden gezinmek, sosyal medya ise işinizi görür. Online oyun ise üzebilir.

Kim diyor? Routerların kablosuz çekim gücü verileri açık alanlar için verilir sadece. O da bir kaç yüz metre olur genelde. Kapalı alandaki çevresel faktörleri öngörmek zor. Arada sinyali engelleyen cihazlar varsa bozar sinyali. Ancak ev içinde çok istisna bir durum olmadığı sürece 10 metreye rahatlıkla ulaştırır sinyali.

Sizin kullanım amacınız nedir? Sadece tarayıcı üzerinden gezinmek, sosyal medya ise işinizi görür. Online oyun ise üzebilir.

Mobil cihazlardan bağlanmak için kullanacağım, yani cep telefonu.

@erme @Cozen24

Hangisini almalıyım sizce? Fark eder mi?

Ben ürün ismini yanlış söylemişim kusura bakmayın. İletiğiniz modellerde Wifi 5 desteği bile yok.

Bunu alın derim.

@erme @Cozen24

Hangisini almalıyım sizce? Fark eder mi?

İkisini de önermem. 5 GHz destekleri yok. Konuya ilk attığıma bakabilirsiniz.

Ayrıca ikisi farklı tip cihazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı