250 TL kablosuz router önerisi

Bu aygıtların kurulumu kullanımı nasıl oluyor? modem ile bu aygıt arasında ethernet kablosu kullanarak bir köprü yapacağım sanırım hepsi bu kadar mı? sonrasında ise mi uygulamasını indirip kurulumunu yapacağım ?

Bu aygıtların kurulumu kullanımı nasıl oluyor? modem ile bu aygıt arasında ethernet kablosu kullanarak bir köprü yapacağım sanırım hepsi bu kadar mı? sonrasında ise mi uygulamasını indirip kurulumunu yapacağım ?
İki şekilde kullanabilirsiniz. Birincisi kablo çekip router yapmak. Bu modda ürünün bir çok özelliği aktif oluyor. Örneğin 25 Mbps hızınız var. Oyun oynarken ailenin diğer üyeleri interneti kullanınca sizin oyununuz etkileniyor. Onların cihazlarını kolaylıkla istediğiniz hıza sabitleyebiliyorsunuz.

Diğer kullanım senaryosunda ise kablosuz tekrarlayıcı olarak kullanabilirsiniz. Modeme kablo çekmeden gelen sinyali uzatır sadece. Daha düşük performanslı olur ilk seçeneğe göre.

Kurulumlarını Mi Wifi uygulamasıyla yapabilirsiniz. Tüm ayarlar oradan yapılabiliyor kullanırken. Kullanışlı bir uygulama.

Bunu aldım.

Hangi uygulamayı indireceğim kurulum için, yani ismi nedir apple store'da ?
@Cozen24

Son düzenleme:
Bunu aldım.

Hangi uygulamayı indireceğim kurulum için, yani ismi nedir apple store'da ?
@Cozen24
Mi Wifi hocam. ‎Mi Wi-Fi
Cihaz kurulumunda bölge ayarı farklılık gösterebiliyor. Kurulumda uygulama cihazı görmezse, bölgeyi Almanya veya Çin olarak değiştirip kurulumu tekrar deneyin. Benim cihazım Almanya seçince kurulmuştu. Dil seçeneği ayrıca seçilebiliyor endişeniz olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı