250 TL Kulak İçi Kulaklık Önerisi

AliOzdemirz

Centipat
Aranıza sizden bir yardım almak amacıyla katıldım. 250 TL bütçem var ve kulak içi bir kulaklık arıyorum. Gerek müzik dinlemek, gerek oyun oynamak ve gerekse telefon konuşmaları için kaliteli bir model istiyorum ki hemen bozulmasın ve pişmanlık duymayayım. Gürültülü mekanlarda müzik dinleyip, video izlediğim için ses yalıtımının iyi olmasını istiyorum

İkinci olarak, aşırı bas ve aşırı tiz seven bir insan değilim. Vokallerin de net bir şekilde duyulması önemli. Telefon konuşmaları için de kaliteli bir mikrofonu olursa güzel olur.

Son olarak, KZ ZS10 Pro modeliyle ilgileniyorum bunun için daha fazla indirim zamanını bekliyorum ama aklıma takılan bir konu var. Kulaklık resimlerde biraz kaba görünüyor. Kulağım biraz küçük uygun bir silikon başlık ile herhangi bir konfor sorunu yaşar mıyım ve ayrıca bu kulaklığı tavsiye eder misiniz? Sadece 250 TL'ye kadar olan değil, 400 TL vs. olan ve indirime girmesi muhtemel kulaklıklar da tavsiye alabilirim I, malum Efsane Cuma indirimleri yaklaşıyor 😀😊

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı