250 TL kulaklık önerisi

sivurant

Hectopat
Arkadaşlar bu fiyat bandında ne almalıyım? Bütçem bu kadar daha üstüne çıkamıyorum. Gamepower aldım ürün aşırı cızırtı sesi yapıyordu iade ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu fiyat bandında ne almalıyım? Bütçem bu kadar daha üstüne çıkamıyorum. Gamepower aldım ürün aşırı cızırtı sesi yapıyordu iade ettim.
James Donkey stokta olsa kesinlikle. Gene kulaklıkları Gamepower' dan kaliteli sadece çıktıkları yer aynı.

Bütçenin bu kadar olduğundan farkındayım fakat Rampage,James Donkey, Gamepower gibi markalar yerine, 50TL daha verip hem kaliteli sürücü hemde güzel bir ses kartına sahip olan bu ürünü almalısın.

Bütçenin bu kadar olduğundan farkındayım fakat Rampage,James Donkey, Gamepower gibi markalar yerine, 50TL daha verip hem kaliteli sürücü hemde güzel bir ses kartına sahip olan bu ürünü almalısın.
Cooler Master CH321 Alınır mı? - Technopat Sosyal kral şu konuda kötülemişler bu kulaklığı.

James Donkey stokta olsa kesinlikle. Gene kulaklıkları Gamepower'dan kaliteli sadece çıktıkları yer aynı.

Rampage kadar leş bir marka yok. İlk düşürüşümde kulaklık bozuldu ve garantisini kullanamayız dediler. 200 TL 1 haftada çöp oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı