Cooler Master CH321 Alınır mı?

Gamepower, Snopy gibi markaların sattıkları kulaklıkların aynısı sadece marka bilindik. 150 liraya aynı kalitede belki de daha iyi kalitede kulaklık bulabilirsin.
Örnek verir misin güzel kardeşim? Neresi Gamepower ve Snopy gibi? Kalite, kullanılan parçalar hesaba katılırsa asla bu kulaklığı geçemez. 250 TL'ye hem bilindik markadan alacaksın hem de kaliteli olacak. 50 mm Neodimyum içeren aynı kulaklığı gösterir misin? Ayrıca ses kartı Hi-fi özelliği sunacak.

Kulaklık nasıl bilmem ama ITOPYA adlı firmadan kesinlikle ürün almamanızı şiddetle tavsiye ediyorum . Ben mh751 aldım , bilgisayarım laptop olduğu için jak girişi ile bir sıkıntı yaşadım mikrofonu doğru dürüst kullanamadım . 2 gün uğraştım olmayınca iade etmek istedim kabul etmediler . Şimdi kulaklık bir köşede duruyor 2 3 aydır thh bekliyorum .

Kulaklık nasıl bilmem ama ITOPYA adlı firmadan kesinlikle ürün almamanızı şiddetle tavsiye ediyorum . Ben mh751 aldım , bilgisayarım laptop olduğu için jak girişi ile bir sıkıntı yaşadım mikrofonu doğru dürüst kullanamadım . 2 gün uğraştım olmayınca iade etmek istedim kabul etmediler . Şimdi kulaklık bir köşede duruyor 2 3 aydır thh bekliyorum .
Savunma geldi vs yazıyor mu?
Ürün hakkında bilgim yok ama uygun duruyor.
MH751 daha iyidir di mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı