250 TL kulaklık önerisi

RGB olmazsa olmaz. Görmediğin şeye niye RGB istiyorsun?
Ben de onu anlamadım ama kendi zevki diyip karışmadım. Görmediğim için kafamda alev alsa ne olur RGB ile pavyona dönse ne olur?

bu kulaklığı çok kişi önerdi ancak benim kardeşim biraz hoplayıp zıplayan biri kırabilir bana uzun esneyen bir kulaklık lazım tipinde çok uzayacağını pek sanmıyorum.

Medusa çöpten yapılan bir çöptür. Bunlar yeterli olur herhalde;

Gamepower Medusa nasıl?

Gamepower Medusa alınır mı?

Gamepower Medusa Rainbow vs. Bloody G528C RGB

Gamepower Medusa Rainbow alınır mı?

Gamepower Medusa 7.1 alınır mı?

Öneriler yapılmış zaten. Rampage, Gamepower, Game Booster, Frisby, James Donkey vs. almayın. Paranız boşa gider.

Bunlar iyi;

Geçen haftalarda 270TL'ye CH321 vardı. Çok kalitelidir. Kriterlerine uymayabilir belki ama yan sanayiye para dökeceğine ve Cooler Master'a uzun süre işin görülsün.

Hiçbiri, kaliteli ve iyi model değiller.

30 lira aşablilirseniz:

Hocam bilmeden konuşmayın.
Kullandınız mı?
Kullandım hocam. Apple EarPods ya da Sony MDRXB50AP kat kat daha iyi ses veriyor. Üstelik mikrofonları da kaliteli sayılır.

Benim aklımda gamepower medusa vardı onun neyi eksik yani hangi nedenlerle almamalıyım.
Dostum sen yazılanları okumuyor musun? Adam kaç tane konu attı halen neden alınmaz diyorsun, aç oku atılan konuları. Önerdiklerimizi önerdik çok istiyorsan çöp alabilirsin.

Benim aklımda gamepower medusa vardı onun neyi eksik yani hangi nedenlerle almamalıyım.
RGB ve tasarım ile göz boyayıp kalitesiz, dandik merdiven altı ürünlere logo basıyorlar. İnternette ararsanız 1000 tane sorun bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı