Gamepower Medusa 7.1 alınır mı?

yavuzyuzbasi

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar! Arkadaslar kulaklik almak istiyorum ve butceme uygun Gamepower Medusa'yi buldum. Sizce bu kulaklik alınır mı? Alirsam ne kadar idare eder? Sizin onerileriniz var midir? Tesekkkur ediyorum. Butcem(200TL)

2 - 2.5 yıldır kullanıyorum açıkçası hiçbir sıkıntısını görmedim harika müzik konusunda da oyun konusunda da hiçbir eksiği yok gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Selamlar! Arkadaslar kulaklik almak istiyorum ve butceme uygun Gamepower Medusa'yi buldum. Sizce bu kulaklik alınır mı? Alirsam ne kadar idare eder? Sizin onerileriniz var midir? Tesekkkur ediyorum. Butcem(200TL)

200₺'ye alınabilir belki ama dipses problemleri vardı yanlış hatırlamyorsam.

Kesinlikle alınmaz. Marka basılmış ve kalitesiz bir ürün. Bu kulaklığı öneririm.

Gamepower çöpünün yüzüne bile bakma.

Dipses, mikrofondan karşıya konuştuğunuzda sesinizle beraber karşıya giden hışırtı gibi bir sestir, ayrıca tronsmart Sono'nun fiyatı düşmüş, Medusa'nın yüzüne bile bakma.
Anladım Böyle bir sıkıntı yaşamadım açıkçası veya arkadaşlarım fark etmedi hep temiz geldiğini söylerlerdi. İş tronsmart'a Gelince tronsmart Varken Gamepower Çöp Knka 😂

Geri
Yukarı