250 TL kulaklık önerisi

4lda

Decapat
250 TL bütçem var. Bu kulaklıklar ile ilgili hiçbir şey bilmiyorum. Lütfen olabilecek en iyi tavsiyeleri verebilir misiniz?

250 TL bütçem var. Bu kulaklıklar ile ilgili hiçbir şey bilmiyorum. Lütfen olabilecek en iyi tavsiyeleri verebilir misiniz?
Bütçeyi yükseltirseniz bunu alabilirsiniz arada bir indirimede giriyor

Bütçeyi yükseltirseniz bunu alabilirsiniz arada bir indirimede giriyor
Siz ne zaman biteceksiniz be kardeşim! Adamın bütçesi osla zaten sana 300Tl lik kulaklık tavsiyesi diye forum açardı .

Arctis Prime'a geçmeden önce yıllarca kullandım. Ben vaktinde 200 liraya almıştım, 275 lira olmuş. FPS oyunları oynar müzik dinlerim. Bassları gayet iyi, mikrofonu ortalamanın bir tık altında. Ama bu bütçede güzel bir kulaklık. 4-5 senedir falan kullanıyordum. Bir bak derim.

Yazılım yok, tak çalıştır USB. Ses kartından mikrofonu aç kapa yapabiliyorsun ve titreşim özelliği var. Bass sesleri çalarken titriyor. Sesi 20-20kHz arası. Oldukça sıradan. Net, temiz ses veriyor ama pahalı kulaklıklar gibi tatmin etmez, o ayrı. Seslerde bozulma, boğulma, dip ses, veya cızırtı gibi şeylerle karşılaşmadım. 2 tane kullandım. Birini kendime, birini kuzenime almıştım. Hala masamda duruyor kulaklık. Pedleri biraz beklediğimden çabuk eskidi. 2 senede suni derisi dağılmaya başladı. Bir de kablosunun bağlandığı yerler biraz dandik. Kulaklığın üstünden çıkan tarafta, kablonun kaplaması yırtıldı bende, ben de bantladım. Çok sert bir kablosu var ama kalan kısım dayanıklı.

Arctis Prime'a geçmeden önce yıllarca kullandım. Ben vaktinde 200 liraya almıştım, 275 lira olmuş. FPS oyunları oynar müzik dinlerim. Bassları gayet iyi, mikrofonu ortalamanın bir tık altında. Ama bu bütçede güzel bir kulaklık. 4-5 senedir falan kullanıyordum. Bir bak derim.

Yazılım yok, tak çalıştır USB. Ses kartından mikrofonu aç kapa yapabiliyorsun ve titreşim özelliği var. Bass sesleri çalarken titriyor. Sesi 20-20kHz arası. Oldukça sıradan. Net, temiz ses veriyor ama pahalı kulaklıklar gibi tatmin etmez, o ayrı. Seslerde bozulma, boğulma, dip ses, veya cızırtı gibi şeylerle karşılaşmadım. 2 tane kullandım. Birini kendime, birini kuzenime almıştım. Hala masamda duruyor kulaklık. Pedleri biraz beklediğimden çabuk eskidi. 2 senede suni derisi dağılmaya başladı. Bir de kablosunun dış tarafı biraz dandik. Çok sert bir kablosu var ama dayanıklı.
Güzel kulaklıkta çok çirkin bence

Bütçeyi yükseltirseniz bunu alabilirsiniz arada bir indirimede giriyor.

"Ürünü alalı 6 ay oldu. Kulaklıklardan biri kulaklık takılı iken çıktı. Kulaklıkları tutan ufak bir plastik var ve dönmesini sağlıyor ufak bir zedelenmede yerinden çıkıyor. Sürekli kullanan birisi kulaklıkları tutan küçük plastiği rahatlıkla zedeleyebilir. Garantisi olduğu için gönderdim. Kullanım hatası diyerek kulaklık ile neredeyse aynı fiyat olan bir ücret çıkardılar. Benim param yandı siz uzak durun."

Geri
Yukarı