250 TL mekanik klavye tavsiyesi

Hudelfa55

Hectopat
Arkadaşlar daha önce 200 TL mekanik klavye konusu açmıştım ama bu fiyata pek bir şeyler çıkmadı. Şimdi tekrar açıyorum ve bütçeyi biraz arttırdım. Bütçe 250 TL, Max 260 TL. İsteklerim;

1- Mekanik olması
2- Red Switch olması
3- Rainbow ya da RGB ya da tek renk ledli fark etmez, ama kesinlikle gece yazıları okumamı sağlayacak bir ışık olması
4- Bilek desteği.
5- (mümkünse) sessiz olması ya da olabildiğince az sesli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilek desteği bence çok önemli bir şey değil isterseniz ayrı alınabilir.
Logitech G513 Carbon kullanıyorum. Önceden ben de bilek desteğinin gereksiz olduğunu düşünürdüm ta ki bu klavyeyi alıp kullanana kadar. Hatta almadan önce bilek desteğini hiç kullanmam diyordum. Ama şimdi vazgeçemiyorum.

Z
Red switch blue switche göre daha sessizdir.
Zaten bunu alacaktım, 10 dakika önce vazgeçtim. Aylardır araştırma yapıyorum, sorunllu bir klavye okey ama insanlar mesela medusa kulaklığa da sırf gamepower diye suç atıyor. Ama bu klavye güvendiğim ve tüm ekipmanları gamepower olan bir youtuber tarafından da bugün sorduğum soruyla doğrulandı ki, kronik bir sıkıntıya sahip. Buna alternatif James donkey 610 buldum, ama stokta yok. james donkey 610s buldum, bilek desteği yok ve bu kadar para vermişken bilek desteği istiyorum açıkcası. Rampage KB-R81 e bakar mısın?
Bilek desteği bence çok önemli bir şey değil isterseniz ayrı alınabilir.
Kendi orjinal desteğiyle bir olmaz ve ayrı alınan şeyi yok del, yok vidala. Hem klavyeye hem cebe ekstra zarar.

Logitech G513 Carbon kullanıyorum. Önceden ben de bilek desteğinin gereksiz olduğunu düşünürdüm ta ki bu klavyeyi alıp kullanana kadar. Hatta almadan önce bilek desteğini hiç kullanmam diyordum. Ama şimdi vazgeçemiyorum.
Tamam böyle olunca iyi ama böyle bilek desteği bu bütçede yok tahminen ve böyle olanlar en düzgün klavye Cooler Master MK750 derim.

Z
Zaten bunu alacaktım, 10 dakika önce vazgeçtim. Aylardır araştırma yapıyorum, sorunllu bir klavye okey ama insanlar mesela medusa kulaklığa da sırf gamepower diye suç atıyor. Ama bu klavye güvendiğim ve tüm ekipmanları gamepower olan bir youtuber tarafından da bugün sorduğum soruyla doğrulandı ki, kronik bir sıkıntıya sahip. Buna alternatif James donkey 610 buldum, ama stokta yok. james donkey 610s buldum, bilek desteği yok ve bu kadar para vermişken bilek desteği istiyorum açıkcası. Rampage KB-R81 e bakar mısın?
İki üründe her şeyiyle aynı. Sadece birinde Rampage diğerinde Gamepower yazıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı