250 TL mikrofon önerisi

Bilgehan Kartal

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıkta yazdığım üzere mikrofon önerilerinizi bekliyorum. Normalde kullandığım mikrofon Trust'ın 23790 modeliydi memnun olduğumu söyleyemem. Baş kısmını kırdım ve kabloları koptu, defalarca lehimledim fakat her seferinde tekrar bozuldu. Zaten daha iyi bir kalite için yeni bir şey almayı da düşünüyordum. Genellikle Discord konuşmaları için kullanacağım oyun da oynuyorum. Bazen proje gibi şeyler için video yapımında da kullanacağım. 200-250TL gibi bir bütçe ayırmayı düşünüyorum fakat önerilerinize göre bütçeyi biraz artırabilirim. İlgilenen herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Clarkson.

Hocam biraz inceledikten sonra sizin attığınızı almaya karar verdim önerdiğiniz için teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak paylaştığınız siteden almayı düşünüyorum daha önce buradan alışveriş yapmadım güvenli midir?

Hocam biraz inceledikten sonra sizin attığınızı almaya karar verdim önerdiğiniz için teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak paylaştığınız siteden almayı düşünüyorum daha önce buradan alışveriş yapmadım güvenli midir?

Benim bir bilgim yok ama başka konuda memnun kalanlar var.

Merhaba Clarkson.

Konuyu güncellemeyi unutmuşum, profilimde konuyu görünce aklıma geldi :D. Sizin önerdiğiniz BM300 modelini aldım hocam, gayet memnunum teşekkür ediyorum. Sadece biraz dipses sıkıntısı var ama çok fazla gelmiyor. Belki programlar yardımı ile onu da halledebilirim diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı