Yonka Müzik Market güvenilir mi?

İshak Kaplan

Centipat
Daha fazla  
Kalimba almayı düşünüyorum. Şu videoyu izledim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodaki arkadaş siteden temin ettiğini söylüyor kalimbayı. Bu siteyi ilk defa görüyorum ama kalimba fiyatları ve kalitesi anlamında sanırım diğerlerinden daha iyi. Eğer güvenilir ise almayı düşünüyorum. Bilgisi olan varsa yazabilir mi lütfen?
Bu arada site linki : Ses Sistemleri ve Müzik Aletleri Online Satışı | Yonka Müzik Market A.Ş

Ensturman satın alırken insanın mutlaka kendisinin böyle bir eline alması lazım. Tonu olsun akordu olsun insanın kendi görmesinde fayda var. Online alışverişte ensturman alırken dikkatli olmak lazım. Allah'a şükür ben satın alırken bir sıkıntı yaşamadım ama arkadaşlarımda sıkıntılar oldu. Siteyi de hiç duymadım inşallah güzel ürün gelir size.

Bir arkadaşım da oradan alışveriş yapmıştı, bir sıkıntı yaşamadı.
Teşekkür ederim.
Ensturman satın alırken insanın mutlaka kendisinin böyle bir eline alması lazım. Tonu olsun akordu olsun insanın kendi görmesinde fayda var. Online alışverişte ensturman alırken dikkatli olmak lazım. Allah'a şükür ben satın alırken bir sıkıntı yaşamadım ama arkadaşlarımda sıkıntılar oldu. Siteyi de hiç duymadım inşallah güzel ürün gelir size.
Umarım, teşekkür ederim.

Hocam daha öncesinde oradan bir mikrofon seti almıştık. Ufak bi kablo sıkıntısı çıktı fakat ek ücret ödemeden yenisini yolladılar. Müşteri temsilcileri aşırı ilgili. Online alışverişde bir sıkıntı yaşamazsınız. Fakat; eğer bir ensturman alacaksanız onu reelde duymanızı öneririm. Bazı arkadaşlarım, tanıdıklarım internetten inceleyerek ensturman aldılar fakat hiç memnun kalmadılar. Size şunu tavsiye edebilirim ensturmanı buradaki herhangi bir müzik markette dinleyip Yonka Müzik Marketten gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Hocam daha öncesinde oradan bir mikrofon seti almıştık. Ufak bir kablo sıkıntısı çıktı fakat ek ücret ödemeden yenisini yolladılar. Müşteri temsilcileri aşırı ilgili. Online alışverişde bir sıkıntı yaşamazsınız. Fakat; eğer bir ensturman alacaksanız onu reelde duymanızı öneririm. Bazı arkadaşlarım, tanıdıklarım internetten inceleyerek ensturman aldılar fakat hiç memnun kalmadılar. Size şunu tavsiye edebilirim ensturmanı buradaki herhangi bir müzik markette dinleyip yonka müzik marketten gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Müzik marketinden dinlemek derken? Nasıl oluyor pek bilgim yok da.

Müzik marketinden dinlemek derken? Nasıl oluyor pek bilgim yok da.
Şöyle izah edeyim. Alacağınız ensturmanı canlı canlı görüp onun sesini dinleyip almayı kastetmiştim. Çünkü benim hiç araştırma yapmadan, ensturmanlarını dinlemeden alıp arkadaşlarım soundlarını hiç beğenmedi. Eğer alacağınız modeli daha önceden belirleyip online üzerinden alırsanız bir mağduriyet yaşamazsınız diye dedim.

Şöyle izah edeyim. Alacağınız ensturmanı canlı canlı görüp onun sesini dinleyip almayı kastetmiştim. Çünkü benim hiç araştırma yapmadan, ensturmanlarını dinlemeden alıp arkadaşlarım soundlarını hiç beğenmedi. Eğer alacağınız modeli daha önceden belirleyip Online üzerinden alırsanız bir mağduriyet yaşamazsınız diye dedim.

Yok YT'de videolarını görmüştüm, sesi de bayağı bir hoşuma gitti. O modeli almayı düşünüyorum. Yine de teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı