250 TL Modem Tavsiyesi

William Blazko

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba;

Arkadaşlar kullandığım eski modemi değiştirmeye karar verdim lakin modemlere dair bilgi sahibi değilim, tercihte bulunurken hangi kriterler göz önünde bulundurulmalıdır bilmiyorum. Ailemle birlikte ev ortamında kullanacağız.

Bilhassa stabil bağlantı konusunda yani performans olarak problem yaşatmayacak bir modem olsun istiyorum.

Bilgi sahibi olan forumdaşlardan 200-250 lira fiyat aralığında modem tavsiyesi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

300 lira civarı fakat pişman olacağınızı düşünmediğim bir model.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Bu arada araştırırken önerdiğiniz modem ile aynı fiyat segmentinde yer alan Archer VR1200 modeli dikkatimi çekti VR300 modeline kıyasla VR1200'de ayrıyeten gigabit ethernet var. Peki bu modeli tavsiye eder misiniz ?
Geleceğe dönük olması açısından Tp Link Archer VR1200 modelinde karar kıldım ve sipariş verdim. Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Bu arada araştırırken önerdiğiniz modem ile aynı fiyat segmentinde yer alan Archer VR1200 modeli dikkatimi çekti VR300 modeline kıyasla VR1200'de ayrıyeten gigabit ethernet var. Peki bu modeli tavsiye eder misiniz ?
Geleceğe dönük olması açısından Tp Link Archer VR1200 modelinde karar kıldım ve sipariş verdim. Konu kilitlenebilir.
Memnunmusunuz modem'den

Memnunmusunuz modem'den
Modemden gayet memnunum. İnternetim pek stabil değildi kesilmeler oluyordu sık sık ayrıca evdeki oyun konsolum ve mobil cihazlar kablosuz ağa bağlı olduğu halde unutuyordu belli aralıklarla şimdi hiçbir sorun yaşamıyorum meğer hepsi kullandığım eski modemle ilgiliymiş.

Gigabit ethernet ve 5GHz wifi desteği ile geleceğe dönük ve tam bir fiyat performans ürünü. Tavsiye ediyorum kesinlikle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı