250 TL müzik için kulaklık önerisi

Ne tür veriyim abime?
Karışık yükle felan :D
Screenshot_20180605-043405.png

Kanka şimdi oluyor mu olmuyor mu? :)
Kulaklığa göre. Adamına göre de ama sana olur merak etme :)
Kulaklık alırken hani İOS destekli felan yazar ya. Onun gibi Windows uyumlu olmalı.
Bir de bilgisayarda bluetooth var mı?

bkN_lviMciy2y_PhY-NxQ8eXXu5lw8n3NyHQMTlicoTjh7elrfExEFRX5Bao8j0pN5nVUHfbvvmqRGSHyiyobmMnrJXYwuXFZRlgkK7A9mThu_0uZ2n33QHaXT9UDu-7J1TAY_Ket7XkjDGDf0diDr7MaSpoG0oNrM05IxHQ7DM8NAR932cqHtwQ50zYU4k1ws4DxvmJaEFax2Dmzz2FA-N8XfBVBnoWiSlcPhN2RKncXNwr6-puyhMz5wejVQLXqn2tKvo--HayJ6EwypLOuHPVH9oRtZhChlteiPu8N_PuEC4R_ydpExpT4lXTnxfdnEWUpRS_4vjjqd5A005ilIEABF_bqkh6_HTWTRGyXIIxzzeLI_EoERJZVrPhq5IsQS0Q8MHcjDuHrf33oGvMkoLRjVmGBU9uDlyaCbMImFFbUSLqvAMw3ODL584-xS2CBju7r9mxiyT7kwOCuXYTszUVaSp7jv7IanQPHoO6_FqOfs7QyUlxnJCBw4M-VtBsWhahkKDjRoJ5bXzUDC96BWuqzyWeEM3kkAuq0It_8gkKYFFtJHYyqkIbHZvDqJAEbROyXC06DdfdUoEiusn9MkB2DIhbDqTNWlS9J5c=w936-h947-no

Telefonum S7 Edge iken çektiğim ekran görüntülerimden..
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O tema ne öyle? Çok garip geldi :D
Araban açık kalmış dostum.
Şarkıya sabah bakacağım benim için yatma vakti. İyi geceler size.

O tema ne öyle? Çok garip geldi :D
Araban açık kalmış dostum.
Şarkıya sabah bakacağım benim için yatma vakti. İyi geceler size.
Samsung Themes'ten indirmiştim ismi Blue idi galiba.
Arabayı ben açmıştım.
Konu dışına taştık biraz ama sıkıntı olmaz İnşallah.
Bass senin için pek önemli değil ise kulak içi al madem çok hareketlisin. :D

Sennheiser CX 3.00 isterseniz bakın.
Onu denedim sesler gayet güzeldi. Kablo çok inceydi, sorun olur diye iade ettim.

Samsung Themes'ten indirmiştim ismi Blue idi galiba.
Arabayı ben açmıştım.
Konu dışına taştık biraz ama sıkıntı olmaz İnşallah.
Bass senin için pek önemli değil ise kulak içi al madem çok hareketlisin. :D
Cümle sonu konuyla alakalı öneri...
Çünkü ceza yememek önemli :)
Sipariş verdim.
Screenshot_20180610-163521_Hepsiburada.jpg

Son düzenleme:
Onu denedim sesler gayet güzeldi. Kablo çok inceydi, sorun olur diye iade ettim.

Cümle sonu konuyla alakalı öneri...
Çünkü ceza yememek önemli :)
Sipariş verdim.Eki Görüntüle 305556
Merhaba dostum. Kulaklıktan memnunmusun? Bende almayı düşünüyorum fakat kararsız kaldım. Hem markayı bilmediğim için tereddüt ediyorum hemde ses konusunda gerçekten yüksek dinleyen birisiyim. Tatmin edici kadar kaliteli , bozulmadan ses veriyormu? Ona göre sipariş etmeyi düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı