250 TL oyuncu faresi önerisi

Bir kaç yıl önce bloody kullanmıştım uzun bir süre bu nedenle dayanıklılık açısından önerebilirim ancak yazılımı birkaç ayar konusunda kısıtlı diye hatırlıyorum. Birkaç ayarı kullanabilmek için belirlenmiş deneme süresinden sonra ücretli oluyor ama tüm özellikler değil onu araştırmanızı tavsiye ederim. Sensör açısından ise G300S daha mantıklı olur sizin için hangisi önemliyse o doğrultuda karar verin. Bu fiyata bu mouseları önermek gerçekten çok üzücü 5 sene önce 250 350 lira aralığında çok iyi mouselar önerilebiliyordu.

Birkaç yıl önce Bloody kullanmıştım uzun bir süre bu nedenle dayanıklılık açısından önerebilirim ancak yazılımı birkaç ayar konusunda kısıtlı diye hatırlıyorum. Birkaç ayarı kullanabilmek için belirlenmiş deneme süresinden sonra ücretli oluyor ama tüm özellikler değil onu araştırmanızı tavsiye ederim. Sensör açısından ise G300S daha mantıklı olur sizin için hangisi önemliyse o doğrultuda karar verin. Bu fiyata bu mouseları önermek gerçekten çok üzücü 5 sene önce 250 350 lira aralığında çok iyi mouselar önerilebiliyordu.

V7MA sipariş ettim. Core 3 ve 4 aktif olarak gelecekmiş. Yorumlara baktım. Yazılımını kurunca otomatik olarak Core 3&4 aktif olduğunu yazmışlar. Acaba V9MA modelini mi alsaydım diye düşünüyorum şimdi. :)

V7MA sipariş ettim. Core 3 ve 4 aktif olarak gelecekmiş. Yorumlara baktım. Yazılımını kurunca otomatik olarak Core 3&4 aktif olduğunu yazmışlar. Acaba V9MA modelini mi alsaydım diye düşünüyorum şimdi. :)
O aktiflik süresi geçici 1000 tıklamadan sonra süresi bitiyor ve sizden yazılımı satın almanızı istiyor yerinde olsaydım attığım logitech faresini alırdım hem yazılımın crack versiyonu yok hemde yazılımı alınca logitech fareyle aynı paraya geliyor ayrıca logitech donanım olarak çok daha iyi.

O aktiflik süresi geçici 1000 tıklamadan sonra süresi bitiyor ve sizden yazılımı satın almanızı istiyor yerinde olsaydım attığım logitech faresini alırdım hem yazılımın crack versiyonu yok hemde yazılımı alınca logitech fareyle aynı paraya geliyor ayrıca logitech donanım olarak çok daha iyi.
4-5 ay önce yazılmış yorumlar var. Geçici olsaydı yorumlarda görürdüm. Resim paylaşanlarda "Bloody - PRO modeli [CORE 3/4 Etkin]" sarı yazıyla yazıyor.

4-5 ay önce yazılmış yorumlar var. Geçici olsaydı yorumlarda görürdüm. Resim paylaşanlarda "Bloody - PRO modeli [CORE 3/4 Etkin]" sarı yazıyla yazıyor.
Arkadaşımda Bloody P93 modeli var Türkiye'de satılan donanım olarak en iyi ve en yeni bloody faresidir onu aldığında o da bilmiyordu sonrada ortaya çıktı ben uyarıyım seni.

hangi modeli tercih ettiniz bloody mi logitech mi tecrübelerinizi aktaarırsanız sevinirim
Bloody V7MA modelini aldım. Sürücüsünü kurunca direkt Pro model olarak tanıdı ve 3. ve 4. çekirdeği aktifleştirdi. Farenin elle tutuşu, makro atamaları vs. güzel. Birde aynı fiyatta olan V9MA modeline baktım fakat neredeyse kimse almamış ve haliyle yorum yoktu. V7MA modelini alan sayısı çoktu ben de v7 modelini aldım. V9'un bir tuş fazlası var DPI değeri biraz daha yüksek ama herkes v7 modelini tercih etmiş. V7MA'nın Image Processing değeri V9MA'dan katlarca fazla.

Image Processing
V7MA: 368 Mega pixels/sec
V9MA: 2.41M pixels/sec

[EDIT]
Fareyi eski mouse'u taktığım usb slotuna taktığımda fareyi bloody fare olarak tanımıyor. Eski farenin sürücüsünü kaldırmam gerekiyor ve o usb slotunda microsoft fare olarak tanımlı ve core 3-4 o slotta aktifleşmiyor. Bu yaşadığım sorun yazılımsal bir sorun. Şimdilik farklı bir slotta kullanıyorum. Nasıl çözüleceğini bilen varsa anlatırsa çok memnun olurum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı