250 TL Oyuncu Faresi Önerisi

Başlıktan gördüğünüz üzere bir fareye ihtiyacım var. Şu an da Razer Deathadder 3.5G kullanıcısıyım uzun süre kullandım ve memnun kaldım ama değişme vakti geldi aklımda Ssteelseries Rival 105 veya 300S var Logitech tarafında ise G102 var bütçe max 250 TL daha altı olursa da iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylediğiniz bütün fareler güzel ve kendi zevkinize göre seçmeniz daha iyi olacaktır. Deneyebileceğiniz bir mağaza falan varsa gidip deneyin, elden ele hissiyat çok değişiyor. Kendimce G102 ile Rival 105 arasından Rivali alırdım.

Bence en iyi seçim Steelseries Rival 300 olacaktır.Oynayacağınız oyunlar FPS türünde ise kesinlikle almanızı öneririm.

278 TL'ye MM530 modelimizi önerebilirim. PMW 3360 sensör ve 250IPS ile rahatça FPS oyunlarını oynadığımı söyleyebilirim.

Burda ki farenin aynısına sahibim FPS oyunlarında acayip bir hissiyatı var. Şiddetle öneriyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı