250 TL oyuncu kulaklığı tavsiyesi

• Konuyu başlatan LFpd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 1B

LFpd

Hectopat
Ağalar selam. 200-250 TL bandında sağlam beni bayağı bir götürecek oyuncu kulaklığı arıyorum, yardım eder misiniz?
Oynadığım oyunlar: CS:GO, PUBG, Warzone ve hikaye oyunlarının çoğu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz bu kulaklığı arkadaşlar arasında şakasına atıyoruz o derece yani, asla alınmaz.

Her bütçe için karma çevre birimleri önerilerim V2! | Technopat Sosyal
Rampage RGW9 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Comfort Plus alabilirsin.

Plastiği çok sert, o yüzden çabuk kırılıyor ve garanti sorun çıkartıyormuş. Ek olarak mikrofon kötü.

Özet:

Sonuç değerlendirmesi

Şu an mağazaların fiyata göre sıralama listelerinde yakın konumda göreceğiniz, piyasada 200-300 TL’ye satılan kulaklık setlerinin çoğu, ses kalitesi olarak 100 TL etmesi gereken kulaklıklardan oluşuyor. Corsair HS35 bunların yanında ses kalitesi olarak parlıyor.

Bu açıdan bakıldığında, bu kulaklığı aynı fiyat seviyesinde bolca bulabileceğiniz, RGB ışıklandırma ile şişirilmiş modellere göre tercih etmeyi tavsiye ederim. İşlevsiz hiç bir yanı olmayan, temiz tasarımlı ve işini düzgün yapan, en önemlisi de pek çok kullanıcının alabileceği fiyata sunulan bir kulaklık. Özellikle bütçesini çok da zorlamak istemeyen oyunculara kesinlikle tavsiye edebiliriz.

İncelemesi böyle olunca önermek istedim.

Geri
Yukarı