250 TL PSU'suz Kasa Önerisi

Cagatay258963

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Arkadaşlar 250 TL PSU'suz kasa önerilerinizi bekliyorum.

Benim düşündüğüm kasa şu: LİNK

Ancak detaylı düşününce 300 TL biraz pahalı gibi geldi. Bende en fazla 250 TL'lik bir bütçe ayırdım kasaya. Şuan elimde 600W PSU var. Benim için önemli olan kasanın güzel gözükmesi, yanda camı olması, kablo düzenleme sistemi olması ve kasa iç hacminin geniş olması. İçinde bir iki adet 12 cm fan ile gelirse daha da güzel olur. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Carbide 270R güzel kasadır. Ben ön panel bağlantıları çok ters yerde olduğu için 400C almıştım. Bir kasaya o kadar para vermek istemiyorsanız Akasa Venom LX alabilirsiniz.

Gayet güzel kasadır öneririm. Alternatif olarak Deep Cool Dukase'de alınabilir.
Zalman ZM-T5 1xMic, 1xUSB 3.0 1xUSB 2.0 Mini Tower Kasa - incehesap.com
bende bu kasa var öyle çok şık değil ama iş görüyor malzeme kalitesi güzel...
Görüntüsü çok hoşuma gidiyor :)
Cooler Master MasterBox Lite 5 - Mini tower ATX 2.5 '' - Güç Kaynağı Cooler - USB, USB 3.0
Edit: Kasanın önünde 3 fan bulunmuyor. Şimdi fark ettim:LOL: Bütün albenisi yok oldu şuan.
Carbide 270R güzel kasadır. Ben ön panel bağlantıları çok ters yerde olduğu için 400C almıştım. Bir kasaya o kadar para vermek istemiyorsanız Akasa Venom LX alabilirsiniz.

Peki sizce:

Dark N10 mu? yoksa Dark Hexagon mu?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı