250 TL RGB Klavye ve Mouse Set Önerisi

Rahatlıkla 2-3 yıl götürür, Teknoloji şans işi 5000 TL set alsan da 6 ay bozulabilir ama bu set gayet iyi bozulmaz merak etme. ;) Normal bir kullanım da 3-4 sene bile gidebilir. Hayırlı olsun. Umarım güveninizi boşa çıkarmam. :)
Önerileriniz için teşekkürler bundan sonrada Logitech deneyeceğim artık bakalım CM dediğiniz kadar iyimi. İyi geceler :)
Everest almanızı önermiyorum. Kalitesiz ürünlere marka "basıyor". Onun yerine Rival 100, Logitech G102 veya Corsair Harpoon alabilirsiniz.
Cool Master deneyeceğiz bakalım 300 Liramız gitti. :neo:

Konuları da okudum ancak pek içime sinmedi yine bende konu açayım en azından düzgün bir set alayım dedim. Bunun bir sakıncasının olduğunu düşünmüyorum. Önerin için teşekkürler :)
Yok yanlış anladın beni, açma yada sakıncası var diye demedim ama önerilen ürünler aynı olacak yani piyasa belli ürün belli öneren insanlar belli. Bu hafta 5. konuya aynı seti öneriyorum :)

@Enes Kaan_ kablonun örgülü olması nasıl bir kalite anlayışı? Rival 600'de kauçuk kablo var kalitesiz mi şimdi bu. 15TL'lik garip bir mouseda örgülü kablo yapınca daha iyi mi olur? Markalar istese kevlar örgü yapamaz mı o kabloları? Demek ki bir gerekçesi var ;) Cooler Master'ın seti 300TL MSI'ın set 250TL. Fiyat avantajı bulunuyor o açıdan değerlendirilebilir diye düşünüyorum varsa ihtiyacın bakabilirsin.

Yok yanlış anladın beni, açma yada sakıncası var diye demedim ama önerilen ürünler aynı olacak yani piyasa belli ürün belli öneren insanlar belli. Bu hafta 5. konuya aynı seti öneriyorum :)

@Enes Kaan_ kablonun örgülü olması nasıl bir kalite anlayışı? Rival 600'de kauçuk kablo var kalitesiz mi şimdi bu. 15TL'lik garip bir mouseda örgülü kablo yapınca daha iyi mi olur? Markalar istese kevlar örgü yapamaz mı o kabloları? Demek ki bir gerekçesi var ;) Cooler Master'ın seti 300TL MSI'ın set 250TL. Fiyat avantajı bulunuyor o açıdan değerlendirilebilir diye düşünüyorum varsa ihtiyacın bakabilirsin.
Haklısın ama örgülü kablo bu dönemde kullanmayan kaldı mı ? Teşekkürler CM Siparişini verdim umarım memnun kalırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı