250 TL SSD tavsiyesi

Kaliteli bir ürün değil. Çin'den marka basıp satan bir firma, ayrıca firmware desteği hakkında bilgi bulamadım.

Kronik sorunlu bir model, vaat edilenin altında yazma hızı veriyor.

Bu da kronik sorunlu bir model, bunun da sağlık sorunu var.

Valla fiyat performans olarak ilk 2 üründe başarılı bence. Zaten sadece windows kuracağım demiş. Elektronik işi şans işidir. ilk 2 ürünü de 2şer sene 2 ayrı bilgisayarımda kullandım hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Gayette performanslıydılar. Muhakkak sizin önerdiğiniz modellerde de sorun yaşayan olmuştur. Sorunsuz elektronik cihaz yok zaten :)

Valla fiyat performans olarak ilk 2 ürün de başarılı bence. Zaten sadece Windows kuracağım demiş. Elektronik işi şans işidir. İlk iki ürünü de ikişer sene iki ayrı bilgisayarımda kullandım, hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Gayet de performanslıydılar. Muhakkak sizin önerdiğiniz modellerde de sorun yaşayan olmuştur. Sorunsuz elektronik cihaz yok zaten. :)
Fiyat performans demek ucuz etin yahnisini almak değildir. Teknoloji elbette şans işidir, hatta 860 EVO gibi bir SSD'de de sorunlarla karşılaşanlar var ama burada amacımız konu sahibini bilindik markalara ve en az sorunla karşılaşılan ürünlere yöneltmek. Tabii, son kararı konu sahibi verir.

Fiyat performans demek ucuz etin yahnisini almak değildir. Teknoloji elbette şans işidir, hatta 860 EVO gibi bir SSD'de de sorunlarla karşılaşanlar var ama burada amacımız konu sahibini bilindik markalara ve en az sorunla karşılaşılan ürünlere yöneltmek. Tabii, son kararı konu sahibi verir.
Hocam bütçem 250 lira demiş arkadaş bende o rakama en yakın ve tecrübe ettiklerimi söyledim. Yoksa bende biliyorum daha pahalı daha kaliteli ürünleri :) Hatta bana kalsa 3.5'' diski hiç almayıp 1 TB M.2 disk alsın ama tercih ve bütçe meselesi işte. Sonuçta windows kuracak. Dediğiniz gibi bütçe arkadaşın tercihte onun :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı