250 TL SSD Tavsiyesi

Uygar Serbest

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, uygun fiyatlı 240 GB'lık SSD almaya karar verdim. Başlıkta belirttiğim gibi 250 TL civarı bir bütçem var. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yaklaşık 1-2 aydır Sandisk Ultra II kullanıyorum 1tb okuma 730gb ise yazma yaptım şuana kadar herhangi bir performans kaybı yoktur. 1-2 sene içinde olucaktır tahminimce.

Bende Sandisk Ultra II almaya karar verdim bugün alıcam gibi gözüküyor. Gelişmeleri yazarım.

Güncelleme: Arkadaşlar 250 TL' ye 750 evo modelini satın aldım. Yardımcı olanlara teşekkür ediyorum.

Hayırlı olsun dostum uzun kullanmalar. 750 evo ve Ultra II arasında bende gidip gelmiştim 750 evo daha performanslı fakat yazma ömrü 35tb olduğundan(kırpılmış özelliklerinden biri), yazma ömrü 109 tb olan Ultra II aldım. İlk defa ssd kullandığımdan ikisi de benim için çok hızlı gelecekti, fark olmayacaktı. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı