250 TL uçlu kalem tavsiyesi

Beğenmemenizi anlarım, kalem kişiye göre değişen bir konu. Fakat şöyle düşünmek gerek, sizin attığınız kalem cidden çok az biliniyor. Yani rotring Rapid'in ekşi sözlük başlığına veya Akakçe'de herhangi bir Rapid satışı yapan sitede kullanıcı yorumlarına bakarsanız sizin attığınız kaleme göre kat ve kat daha fazla beğenen var. Tek kişinin lafına bakıp karar almak mantıksız olur. rotring rapid

Hocam rotring çok kalitesiz. 2 güne lastiği aşınıyor zaten. Ki bizde insanlar tek kaleme 250 TL vermek istemediğinden olacak az biliniyordur. Yoksa bayağı da bilindik kalem.

Attıklarınız düşük bütçeler için olduğu için bilindik. Arkadaşın parası varsa bunu alabilir diyorum ki var zaten.
Gene de 37 değerlendirme az bir değer. Benim attığım kalemde ucuz değil, 60 TL. Gene de sizin attığınız kaleme göre 10 belki 15 kat daha fazla kullanıcı yorumu var. 60 TL kalem için bence fantezi, 250 TL ise çok ciddi fantezi. Gene de ben arkadaşa bırakıyorum, 250 TL bir kaleme vermek istiyorsa verebilir. Herhangi bir kalemi 1 ay gibi bir süre kullandıktan sonra kalitesi istediği kadar iyi olsun, sıkılıyorsunuz bir zaman sonra.

Gene de 37 değerlendirme az bir değer. Benim attığım kalemde ucuz değil, 60 TL. Gene de sizin attığınız kaleme göre 10 belki 15 kat daha fazla kullanıcı yorumu var. 60 TL kalem için bence fantezi, 250 TL ise çok ciddi fantezi. Gene de ben arkadaşa bırakıyorum, 250 TL bir kaleme vermek istiyorsa verebilir. Herhangi bir kalemi 1 ay gibi bir süre kullandıktan sonra kalitesi istediği kadar iyi olsun, sıkılıyorsunuz bir zaman sonra.
Git Almanya'ya bak neymiş Lamy. Faber-Castell ile Rotring çerez orada.

Popüler diye bu kadar çok alınıyor ve yorumu var zaten. İlkokul 1'e giden çocuk da rotring kullanıyor, üniversiteye giden de. 250 TL bütçeyi veren adam zaten biraz fantezisindedir işin herhalde. Rotring gerçek anlamda hata.

Yeni konular

Geri
Yukarı