250 TL Wi-Fi adaptör önerisi

Merhababa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda bir sistem toplayacağım fakat Wireless olarak ne alacağımı bilemedim, bütçem 250 TL falan ve Wi-Fi odaya 6 7 metre uzakta. Bana ping çıkarmayan ve 5GHz destekli adaptör lazım önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle şunu belirteyim. Ping yapmayan, çıkarmayan Wi-Fi adaptörü neredeyse yok diyebilirim. Kablo kullanmanızı öneriyorum. Kendim Asus N14 kullanıyorum yaklaşık 5 sene oldu gayet memnunum. Fakat tekrar söylüyorum adaptör alırsanız tam verim alamazsınız. Kablo kullanmanızı öneririm.

Öncelikle şunu belirteyim. Ping yapmayan, çıkarmayan Wi-Fi adaptörü neredeyse yok diyebilirim. Kablo kullanmanızı öneriyorum. Kendim Asus N14 kullanıyorum yaklaşık 5 sene oldu gayet memnunum. Fakat tekrar söylüyorum adaptör alırsanız tam verim alamazsınız. Kablo kullanmanızı öneririm.
Hocam peki en az ping çıkartan adaptör hangisi ,dediğiniz model de güzel.

Wi-Fi adaptörlerinde pingi etkileyen değeri bilemiyorum :). Fakat yine tekrardan söylüyorum. Ne yapın ne edin kablo çekin :D. Aynı modeme kablo ile bağlandığımda CS:GO'da 58, Wi-Fi adaptörü ile bağlandığımda ise 70 üstü ping alıyorum. Gerçekten de fark ediyor. Ve benim bildiğim adaptör ile bağlandığınız zaman internetiniz fiber ise kablo kullanmadan fiber kullanmış olamıyorsunuz. Yaşadığım durum :).
Hocam peki en az ping çıkartan adaptör hangisi ,dediğiniz model de güzel.
Bu arada kullandığım adaptör 2.4 GHz olması lazım. Siz 5 GHz sormuştunuz yanılmadıysam.

Wi-Fi adaptörlerinde pingi etkileyen değeri bilemiyorum :). Fakat yine tekrardan söylüyorum. Ne yapın ne edin kablo çekin :D. Aynı modeme kablo ile bağlandığımda CS:GO'da 58, Wi-Fi adaptörü ile bağlandığımda ise 70 üstü ping alıyorum. Gerçekten de fark ediyor. Ve benim bildiğim adaptör ile bağlandığınız zaman internetiniz fiber ise kablo kullanmadan fiber kullanmış olamıyorsunuz. Yaşadığım durum :).
Malesef ev halkı odadan odaya kablo çekmeme izin vermiyorlar (görüntüyü bozuyormuş halıların altından geçirmeyede izin yok :D ) ,5ghz destekli bir adaptör lazım galibasizin önerdiğiniz 2.4ghz te çalışıyor ,fiber var ama malesef tam fiber hızını hiçbirzaman alamayacağım .

Geri
Yukarı