Alıcı 250 TL'ye ekran kartı alınır

@saphary
Hocam anlayışınız için çok teşekkür ederim, arkadaşım bayağı sevindi. Benden daha küçük yaşta, liseyi bitirecek daha bir kez bile PC'si olmadı. Ailesi biraz eski kafalı. Benim odamda etrafta dolaşan işlemcileri almış bunu kullanacağım sistemde diyor. 😅

ss496.PNG

Ekran kartı arıyorduk.
ss497.PNG

Hocam 2 adet vida yeri boş derken neyi kastettin açıklayabilir misin?

Alabilme ihtimalim var kartı hocam. Kargo yapıyor musun? Göndermeden önce çalıştığına bakabilir misin? Ve yukarıdaki soruma rica etsem cevap verebilir misin?
Kusura bakmayın meşguldüm bakamadım foruma. Kart çalışıyor ben aktif olarak kullanıyorum,oyun oynuyorum. BF3-BF4,Valorant,CSGO,ETS2 ve GTAV. Kargolayabilirim tabii ki yasaktan sonra.
Kartın soğutma bloğunu 4 adet vida tutuyor CPU Fan gibi düşün. Bunlardan 2 tanesi boş yani X şeklinde düşünürsen sol üst köşe ve sağ alt köşe boş diğer köşeler dolu. Kartın ucuz olmasının sebebi bu yani. Vida yuvalarına vida uydurup güzel bir termal macun sürdüğün zaman 80 dereceyi geçmez sıcaklık.
Ek olarak tam model belirteyim kart Sapphire HD 5770 FleX Edition 1GB. Bana kalırsa f/p anlamında çok tatmin edici bi seviyede. Temel e-spor oyunlarının çoğunu oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı