250 TL'ye ev interneti önerisi

Daha fazla  
Evde günlük 4-5 kişi kullanacak ve kasmayacak uygun fiyatlı internet lazım 250 lira civarında bilinen bir firma olması iyi olur forumda bilinmeyen firmadan alıp başına gelmeyen kalmayanları görünce biraz gözüm korktu, ne önerirsiniz acaba ve kaç megabit alabilirim 250-300 bandına?

Taahhütsüz olunca sürekli fiyat yükselttikleri söyleniyor doğru mu hocam?

TurkNet altyapını kontrol et. Belki GigaFiber vardır. Yoksa da yine de TurkNet öneririm. Uzun süredir müşterileriyim. Bir sorun yaşadığımda en geç ertesi gün sorunum çözüldü.
Gigafiber yok hocam baktım.

TurkNet kullanıyoruz evde 6 kişiyiz bir sorun yok. Altyapınıza bağlı olarak hızınızı alırsınız rahat rahat kullanabilirsiniz.
Anladım hocam sağ olun.

TurkNet kullanıyoruz evde 6 kişiyiz bir sorun yok. Altyapınıza bağlı olarak hızınızı alırsınız rahat rahat kullanabilirsiniz.
Screenshot_2023-09-05-18-27-37-903_com.android.chrome.jpg

Hocam çokta iyi bir değer gelmedi ama altyapıyla alakalı kendi sitesinde 1000 megabite kadar 300 lira olduğunu söylüyor.

Adamlar bütün paketleri tek tarife üzerinden değerlendiriyor galiba 10 dakikadır müşteri hizmetleriyle konuştum da çok güven vermedi.
299 TL'ye fiziksel kapasiten neyi destekliyorsa veriyorlar yani. Atıyorum sorgu sonucunda evet 65 Mbps görünür ama bu sabit olarak 65 Mbps alacağın anlamına gelmez. Fiziksel bağlantın daha yüksek hızları destekliyorsa atıyorum 85-90 Mbps, o zaman bu hızı yine ek ücret olmadan kullanabiliyorsunuz. Sözde bana mesafe yüzünden 33 Mbps deniyor sorguda ama 69 Mbps'e kadar sorunsuz kullanabiliyorum. Bunun için ek ücret de ödemiyorum üstelik.

Geri
Yukarı