250 TL'ye fare önerisi

Hocam

Hocam peki ben bu fareleri alınca altına siyah mouse pad almam gerekli mi? Yoksa evde Everest sgm X7'nin mouse Pad'ini kullanabilir miyim?
Sensör sorununu kastediyorsanız böyle farelerde olmaz. Sensörle alakalı bir problem olmadığı için mousepadin rengide önemli değil. Yinede mouspadiniz bu fareleri iyi tutamayabilir söyleyeyim çünkü hafif ve hızlı fareler. Yinede profesyonel oyuncu değilseniz çok önemli değil.

Razer Viper Mini ve Razer DeathAdder V2 Mini mükemmel oyun fareleridir, ancak Viper daha iyi performans gösterir. Viper'ın tıklama gecikmesi biraz daha düşüktür ve biraz daha iyi bir CPI tutarlılığına sahiptir. DeathAdder V2 Mini biraz daha büyük ve daha ağır olmasına rağmen fareler boyut ve ağırlık olarak neredeyse aynı. Ayrıca, her ikisi de fingertip tutuşu için en uygun olanıdır.

Bende viper mini den yanayım fakat söz konusu daha büyük el ise da v2.

SteelSeries Rival 3 palm grip tutuş için tasarlanmamıştır, ancak küçük veya orta büyüklükte elleri olan kişiler yine de bu tutuş ile onu kullanabilmelidir. Çok büyük eller için çok küçük olsa da, büyük elleri olan kişiler onu rahatça kavrayabilir, ancak büyük olasılıkla onu çok küçük bulacaklardır. Büyük veya çok büyük elleriniz varsa, kontrol edin.

Uzun eli olan kişi,Rival 3'te avuç içi tutamaz.

Son düzenleme:
Zevkler ve renkler. Ben beğeniyorum bu fareyi. MB5 için LoL'de Ctrl+6 ayarladım. MB4 için Zonya diğer 2 tuş için totem ve pot koydum. Ortadaki tuşla müziği değiştiriyorum. Böyle bir rahatlığı hiç tatmamıştım.
Hayır, zevkler ve renkler değil. O kadar basit değil. Sensör vb durumları göz önünde bulundurmak zorundasın rekabet için. Hızlı hareketleri farenin takip edebilmesi gerekiyor FPS oyunlarında. Flick attın fare okumadı olmaması gerekiyor. Kötü fare kullanan kişiler genelde high sens oynamaya eğilimlidirler çünkü fare low senste yapılan hareketleri tam doğru okumadığı için iletilen harekette tamamen doğru olmaz. İsabetin her şey olduğu oyunlarda nasıl sonuçlanacağını anlatmama gerek olmadığına inanıyorum.

Hayır, zevkler ve renkler değil. O kadar basit değil. Sensör vb durumları göz önünde bulundurmak zorundasın rekabet için. Hızlı hareketleri farenin takip edebilmesi gerekiyor FPS oyunlarında. Flick attın fare okumadı olmaması gerekiyor. Kötü fare kullanan kişiler genelde high sens oynamaya eğilimlidirler çünkü fare low senste yapılan hareketleri tam doğru okumadığı için iletilen harekette tamamen doğru olmaz. İsabetin her şey olduğu oyunlarda nasıl sonuçlanacağını anlatmama gerek olmadığına inanıyorum.
Ama ben FPS oynamıyorum. Oynasam bile yardımcı yazılımlar kullanıyorum. LoL'de çok işimi görüyor. Hing sens olayında haklısın.

Yalan yanlış bilgiler vermeyin.
Siz okuduğunuzu anlayın o zaman herşey çözülür, attığınız resim mouseun kendi reklamı onu da geçtim ben palm grip yani avuç içi tutuş yazmışım siz farklı 2sini. Yani benim yazdığımı doğruluyorsunuz. Attığım kaynak objektif inceleme yapan, tüm detaylarıyla incelemeye alıp öyle karar veren bir site. Okuduğunuzu idrak edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı