250 TL'ye fare önerisi

250 TL bütçe ile fare arıyorum şu anda tek aklıma gelen aşağıdaki linkteki ürün indirimle 170 TL'ye düşüyor önerilerinizi bekliyorum.

Logitech G G102 kablolu oyuncu mouse, Lightsync RGB aydınlatma, 8.000 DPI, 6 programlanabilir tuş, siyah. https://www.amazon.com.tr/dp/B07W4DH8JW/ref=cm_sw_r_apan_i_PZDT7MRQTGBK2YK43A1Y
Hiç beğenmiyorum o fareyi. Viper mini, deathadder essential, deathadder v2 mini, hyperx pulsefire, rival 3 yada indirimde g304 lighspeed almanı öneririm. ali expresste kuponlarla 300 lere düşüyor.

Hiç beğenmiyorum o fareyi. Viper mini, deathadder essential, deathadder v2 mini, hyperx pulsefire, rival 3 yada indirimde g304 lighspeed almanı öneririm. ali expresste kuponlarla 300 lere düşüyor.
Hocam neden beğenmiyorsunuz ?
Birde bu önerdiğiniz farelerden en iyisi hangisidir mesela deathadder v2 mini biraz küçük gibi geldi sanki

Ben 7 ay önce G102 Lightsync aldım ve memnunum ama sensörü eski diye biliyorum. FPS oyunculuğuna önem veriyorsan daha iyi bir sensör kullanan mouse tercih edebilirsin. Rival 3 var 250₺ civarlarında, onu önerebilirim. Ben alırken G102 çok ucuzdu cazip geldi. G102 de pişman etmez diye düşünüyorum 170'e alabileceksen.

Ben 7 ay önce G102 Lightsync aldım ve memnunum ama sensörü eski diye biliyorum. FPS oyunculuğuna önem veriyorsan daha iyi bir sensör kullanan mouse tercih edebilirsin. Rival 3 var 250₺ civarlarında, onu önerebilirim. Ben alırken G102 çok ucuzdu cazip geldi.
Rival 3 için sorunları var deniyordu ama sizin bir bilginiz var mı?

Hocam onu kullandım elime küçük kalıyor.

Güzel şaka.

Viper Mini, DeathAdder V2 Mini veya Rival 3.

Teknik noktada Viper Mini ve DeathAdder V2 Mini aynı özelliklere sahip. Kabukları farklı. Rival 3'den teknik olarak daha iyiler diyebiliyorum fakat eminde değilim çok. Bu bütçede alınabilecek en iyi üç üründür kendileri. Daha iyi ürünler indirime girip bu bütçeye düşmedikçe geçerli bu dediklerim.

Geri
Yukarı