250 TL'ye Kadar Fare Önerisi

ygzsmsk

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

250 TL'ye kadar oyun faresi bakıyorum. FPS oyunlar oynamıyorum genelde MMORPG ve RPG tarzında oyunlar oynuyorum ve bilgisayarı en çok çizim yapmak için kullanıyorum. RGB'li bir mouse olursa gerçekten çok hoş olur. Mouse ve Klavye için toplam 500 TL bütçem var. Klavye önerilerinizi de bekliyorum.

Bütçenizde 20 Lira esneklik yapabilirseniz Corsair set alabilirsiniz.

400 TL Corsair K68 Red LED(Cherry MX Red)

120 TL Corsair Harpoon RGB

Öneriler için teşekkür ederim.

Corsair K68 klavyenin arka aydınlatması yalnızca kırmızı renkte yanıyor sanırım değil mi ?
Evet, sadece kırmızı. Benzer fiyata satılan bir çok klavyeden çok daha kaliteli ve uzun ömürlüdür, bu sebeple RGB olmaması gözardı edilebilir. K68 RGB modeli ortalama 600 Liradan başlıyor.

Evet, sadece kırmızı. Benzer fiyata satılan bir çok klavyeden çok daha kaliteli ve uzun ömürlüdür, bu sebeple RGB olmaması gözardı edilebilir. K68 RGB modeli ortalama 600 Liradan başlıyor.

Peki klavyede K55 nasıl? Bir de K68 için en iyi switch klavye deniyor bu switch olayı nedir? Cahilim biraz bu konuda kusura bakmayın

Peki klavyede K55 nasıl? Bir de K68 için en iyi switch klavye deniyor bu switch olayı nedir? Cahilim biraz bu konuda kusura bakmayın.
K55 güzel ama mekanik değil. Bütçen K68'e yetiyorken K55 almak mantıklı olmaz. K68'de Cherry MX kullanılıyor, piyasadaki en büyük mekanik anahtar(switch) üreticisi. Cherry kendini kanıtlamış ve yüksek kaliteli bir switch üreticisi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı