250 TL'ye kadar kaleci eldiveni önerisi

Vesselam13

Hectopat
Daha fazla  
Haftada 1-2 halı saha maçlarına gidiyorum amatör bir kaleciyim. O yüzden orta düzey bir eldiven arıyorum. Başlıkta dediğim gibi 250 TL'ye kadar çıkabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçede kaleci eldivenleri çok fazla fark etmiyor. Arkadaşım da kaleciyde Nike, Adidas, Kipsta, Reusch ve 3-5 tane dandik kaleci eldiveni kullandım. En iyisi Reusch idi, o da kemikli bir eldivendi. Kemikli almayacaksanız diğer eldivenlerin neredeyse hepsi aynı kalitede oluyor.
Kemikli olarak seçenek:

Renk fark eder mi? Ona göre önereceğim.
Yok hocam fark etmez
Bu bütçede kaleci eldivenleri çok fazla fark etmiyor. Arkadaşım da kaleciyde Nike, Adidas, Kipsta, Reusch ve 3-5 tane dandik kaleci eldiveni kullandım. En iyisi Reusch idi, o da kemikli bir eldivendi. Kemikli almayacaksanız diğer eldivenlerin neredeyse hepsi aynı kalitede oluyor.
Kemikli olarak seçenek:
Hocam bu samuraysport sitesi güvenilir mi fiyatı bayağı uygun piyasaya göre 40 Tl daha ucuz.

Son düzenleme:
Bu bütçede kaleci eldivenleri çok fazla fark etmiyor. Arkadaşım da kaleciyde Nike, Adidas, kipsta, reusch ve 3-5 tane dandik kaleci eldiveni kullandım. En iyisi reusch idi, o da kemikli bir eldivendi. Kemikli almayacaksanız diğer eldivenlerin neredeyse hepsi aynı kalitede oluyor.
Kemikli olarak seçenek:

Hocam kemikli olan sütyen değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı