250 TL'ye mouse ve mousepad tavsiyesi

lafonten58

Femtopat
250 TL'ye mouse + mousepad almayı planlıyorum. Ayrı ayrı ya da paket şeklinde olabilir. Elimin büyük olduğunu söyleyebilirim. Mouse'un ele oturması ve sensörünün iyi olması önemli (FPS oyunlar için). Işık vb. şeyler önemli değil. Amazon satıcısı, güvenilir Hepsiburada-Trendyol satıcısı ve bilindik Gaming ürün satışı yapan sitelerden alabilirim. Teşekkürler.

250 TL'ye mouse + mousepad almayı planlıyorum. Ayrı ayrı ya da paket şeklinde olabilir. Elimin büyük olduğunu söyleyebilirim. Mouse'un ele oturması ve sensörünün iyi olması önemli (FPS oyunlar için). Işık vb. şeyler önemli değil. Amazon satıcısı, güvenilir Hepsiburada-Trendyol satıcısı ve bilindik Gaming ürün satışı yapan sitelerden alabilirim. Teşekkürler.
Elinin en ve boyu nedir ayrıca fareyi nasıl kullanıyorsun fingertip,claw,palm belirtirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.

Elinin en ve boyu nedir ayrıca fareyi nasıl kullanıyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.

Aslında yıllardır fingertip kullanıyorum ama bunun sebebinin şu an kullandığım farenin elime küçük gelmesinden olduğunu düşünüyorum. Yıllardır kullandığım tipe uygun bir fare mi alsam yoksa kullanış şeklimi değiştirebileceğime inanıp ona göre bir fare mi alsam bilemiyorum. Kararsızım.
Yanlış yazmışım. Fareyi claw şeklinde kullanıyorum. Elimin boyu 20 cm, eni 8 cm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı