250 TL'ye TWS kulaklık önerisi

kartalahmetbugra

Hectopat
250 TL gibi bir bütçem var. Biraz araştırdım ve öne çıkan iki model gördüm. Tavsiyeniz hangisi olur? Başka önerilere de açığım.

Omthing Airfree.
TaoTronics SoundLiberty 53 Pro.

Hocam, bu konuda @317678 hocam yardımcı olabilir.

İki kulaklığı da kullanmadım ancak SoundLiberty 53 Pro'nu çok iyi olduğunu duydum. Bu video belki işinize yarayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tabii daha bilgili arkadaşlar size yardımcı olacaktır.

İki kulaklığı da kullanmadım ancak SoundLiberty 53 Pro'nu çok iyi olduğunu duydum. Bu video belki işinize yarayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Arkadaşın tavsiye ettiği SoundLiberty 53 Pro modelini kullanıyorum. Kulaklığı tavsiye ederim. Müzik konusunda çok büyük beklentilerin varsa bu tarz kulaklıklar yerine kulak üstü kulaklık bak derim. Bu modelin müzik kalitesi bana yeterli geldi, rahatsız etmez. Sessiz ortamda mikrofon kalitesi gayet başarılı. Şöyle söyleyeyim, discordda vs arkadaşlarla konuşurken bazen kullanıyorum, şarj süresi 3-4 saat kadar gidiyor. Daha sonra kablolu JBL kulaklığı takıyorum, ses konusunda neredeyse fark yok diyorlar. Gürültülü ortamda da konuşmalar yaptım, kimse çok gürültü geliyor demedi ya da sesimin gitmediği olmadı. Kulaklığın boyutu bir tık büyük geldi bana, tek kötü yanı bu olmuş. Gövde kısmı sanki biraz daha küçük olabilirmiş. Bunun haricinde gayet alınabilir, tavsiye ederim.

Aslında bende izledim ama bir baska kanalda omthing airfree yi cok övmüştü o biraz aklımı çeldi ama sanırım SoundLiberty almaya karar verdim teşekkür ederim.
Arkadaşın tavsiye ettiği SoundLiberty 53 Pro modelini kullanıyorum. Kulaklığı tavsiye ederim. Müzik konusunda çok büyük beklentilerin varsa bu tarz kulaklıklar yerine kulak üstü kulaklık bak derim. Bu modelin müzik kalitesi bana yeterli geldi, rahatsız etmez. Sessiz ortamda mikrofon kalitesi gayet başarılı. Şöyle söyleyeyim, Discord'da vs arkadaşlarla konuşurken bazen kullanıyorum, şarj süresi 3-4 saat kadar gidiyor. Daha sonra kablolu JBL kulaklığı takıyorum, ses konusunda neredeyse fark yok diyorlar. Gürültülü ortamda da konuşmalar yaptım, kimse çok gürültü geliyor demedi ya da sesimin gitmediği olmadı. Kulaklığın boyutu bir tık büyük geldi bana, tek kötü yanı bu olmuş. Gövde kısmı sanki biraz daha küçük olabilirmiş. Bunun haricinde gayet alınabilir, tavsiye ederim.

Kullanım sırasında kulakta ağrıya veya bir rahatsızlığa neden oluyor mu?
Bir de bağlantı kopması benzeri durumlar yaşadınız mı acaba?

Rahatlığı önemsiyorsan S1D biçilmiş kaftan. Günde 10 saati geçkin kullanmama rağmen herhangi bir ağrı yapmıyor. Bazen varlığını bile unutuyorum şarj bitiyor sesi gelene kadar. Telefonu şarja bırakıp ev içinde gezerek kullanırken dahi kopma sorunu yaşamadım lakin garaja indiğimde kesilmeler başlıyor. 10 metreden vb. kullanacak biri kopma kesilme sorunu yaşamaz kanımca. Ses kalitesi fiyatını da göz önünde bulundurursak çok çok iyi. 1 yıl kullanımdan sonra kulağın içine giren plastik parçalar/süngerler çıkarırken kulakta kalmaya başlayabilir, şimdiden Aliexpress'ten 20'li yedek sünger almanı tavsiye ederim.

Rahatlığı önemsiyorsan S1D biçilmiş kaftan. Günde 10 saati geçkin kullanmama rağmen herhangi bir ağrı yapmıyor. Bazen varlığını bile unutuyorum şarj bitiyor sesi gelene kadar. Telefonu şarja bırakıp ev içinde gezerek kullanırken dahi kopma sorunu yaşamadım lakin garaja indiğimde kesilmeler başlıyor. 10 metreden vb. kullanacak biri kopma kesilme sorunu yaşamaz kanımca. Ses kalitesi fiyatını da göz önünde bulundurursak çok çok iyi. 1 yıl kullanımdan sonra kulağın içine giren plastik parçalar/süngerler çıkarırken kulakta kalmaya başlayabilir, şimdiden Aliexpress'ten 20'li yedek sünger almanı tavsiye ederim.

QCY T10 modeline ne diyorsunuz hocam? Ses ve mikrofon performansı ciddi anlamda üst düzey fiyatına göre.

Aslında bende izledim ama bir baska kanalda omthing airfree yi cok övmüştü o biraz aklımı çeldi ama sanırım SoundLiberty almaya karar verdim teşekkür ederim.

Bir de bağlantı kopması benzeri durumlar yaşadınız mı acaba?
Türk youtuberlara vs pek takılmamanı öneririm, neredeyse hepsi sponsor ile video çekiyor. Benim tek sıkıntım şu; aynı boyutta silikon kullanmama rağmen hareket halindeyken sağ kulaklık düşüyor. Diğer silikonları da denedim ama sol kulaklık gibi olmadı nedense. Belki taktığımız maskeden kaynaklanıyordur emin değilim ama yaşadığım tek sıkıntı bu. Henüz bağlantı kopması yaşamadım, kulağı çok rahatsız eden bir yapısı da yok. 3-4 saat kullandığım zaman da oldu, çıkardıktan sonra oh be demedim yani. Bu fiyata daha iyi müzik kalitesi veren kulaklık belki vardır ama görüşme kalitesi olarak sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı